Neler Yeni

Çözüldü✓ 2 monitör arasında kaldım yardımcı olabilir misiniz?

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,424
İsim
Emre siyah
ikisinie de baktım birileri omende garip sıkıntılar yaşamış tam tarifi yok incelmesini de bulamadım bu modele bi bakın derim
biraz daha yeni bir model alayım derseniz

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikisinie de baktım birileri omende garip sıkıntılar yaşamış tam tarifi yok incelmesini de bulamadım bu modele bi bakın derim
biraz daha yeni bir model alayım derseniz
hocam bunu alan arkadaşım vardı hiç memnun kalmamıştı kalitesini falan beğenmemişti ölü piksel ve ghosting aşırı fazlaydı iade etti, omende nasıl sorunla karşılaşmışlar bilmiyorum almam lazım artık 65hz monitörden kurtulmak istiyorum :))

HelpmeBabe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Furkan

Kullanıyorum ve memnunum ölü piksel ghosting yok kronik arıza yok ışık sızması çok az IPS panle göre AOc yi net cafede kullandım oda iyi önem hakkında bilgim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanıyorum ve memnunum ölü piksel ghosting yok kronik arıza yok ışık sızması çok az IPS panle göre AOc yi net cafede kullandım oda iyi önem hakkında bilgim yok
Nays cashback ile daha uygun alirsin

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ömer

Hocam gigabyte bendede var ama videolarda 1080p vermiyor gibi eminim bundan oyunlarda çok güzel performans alıyorum ama film izlediğim zaman 720p izliyormuşum gibi hatta bazen daha kötü gözüktüğüde oluyor sizdede öylemi birde hdmi mı kullanıyorsunuz yoksa dp kablosumu

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

knk nays casback nedir

HelpmeBabe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Furkan
Hocam gigabyte bendede var ama videolarda 1080p vermiyor gibi eminim bundan oyunlarda çok güzel performans alıyorum ama film izlediğim zaman 720p izliyormuşum gibi hatta bazen daha kötü gözüktüğüde oluyor sizdede öylemi birde hdmi mı kullanıyorsunuz yoksa dp kablosumu
Ben DP kullanıyorum fark yok diyor herkes ama çok fazla fark var bende özellikle renklerde belki bana öyle geliyor bahsetiginiz sorun bende yok hocam

knk nays casback nedir
Nays harcamanın belli bir tutarını geri ödüyor uygulmasina bakarsan daha detaylı bilgi var

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,605
İsim
oğuzhan ege

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ömer
Ben DP kullanıyorum fark yok diyor herkes ama çok fazla fark var bende özellikle renklerde belki bana öyle geliyor bahsetiginiz sorun bende yok hocam

Nays harcamanın belli bir tutarını geri ödüyor uygulmasina bakarsan daha detaylı bilgi var
Renkleri ayarlardan ayarlayın hocam kendi uygulaması var ayarladım ve düzeldi bende yani sizde olmuyor değilmi görüntü normal gözüküyor o zaman bi dp alıp denemek lazım

HelpmeBabe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Furkan
Renkleri ayarlardan ayarlayın hocam kendi uygulaması var ayarladım ve düzeldi bende yani sizde olmuyor değilmi görüntü normal gözüküyor o zaman bi dp alıp denemek lazım
Bende sorun yok ama yanlış alıntı

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ömer

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,488
İsim
Emir
çözüldü yazmışsınzı fakat tam cevap göremedim ben,aoc alın geçin delle göre daha canlı renkleri var

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
çözüldü yazmışsınzı fakat tam cevap göremedim ben,aoc alın geçin delle göre daha canlı renkleri var
aoc aldım kanka bugün geldim aşık oldum monitöre yok böyle bir ekran fast ıps olması zaten muazzam ne ölü piksel ne de ghosting var hemde 27 inch

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,781
Üyeler
156,981
Son üye
dinleyici921
Top Bottom