Neler Yeni

2 Yıllık Bilgisayar programcılığı okunurmu

MoOsFoOsy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Şahin Berkay Altun
Merhaba arkadaşlar öncelikle bu bölümle alakası olmayan kişiler yorum yapmazsa sevinirim ben 2 Yıllık bilgisayar programcılığı seçebiliyorum yaşadığım şehirde okuyacağım meslek lisesinde Bilişim bölümü okudum ayrıca program ve donanımda kendi işlerimi halledecek kadar bilgim var Bu bölümü okuyan arkadaşlar sizce bu bölümü okumalımıyım Akdeniz Üni den Tercih Yapıcağım

seaque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Emirhan H
bilgisayar mühendisliği mezunluğunun bir niteliği yok iken 2 yıllık bir bölümden bir şey beklemeyin derim. Özgeçmiş'te 2 yıllık olduğunu görüp direkt eleyenler de olacaktır.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar öncelikle bu bölümle alakası olmayan kişiler yorum yapmazsa sevinirim ben 2 Yıllık bilgisayar programcılığı seçebiliyorum yaşadığım şehirde okuyacağım meslek lisesinde Bilişim bölümü okudum ayrıca program ve donanımda kendi işlerimi halledecek kadar bilgim var Bu bölümü okuyan arkadaşlar sizce bu bölümü okumalımıyım Akdeniz Üni den Tercih Yapıcağım
Hocam okunur ama şöyle okunur öncelikle kodlamayı sevmen lazım kodlamayı seversen bölüm de seni sever. Visual Studio olsun SQL Server olsun hep kodlama göreceksiniz. Ama tabi temelini gösterecekler. Geri kalanı kendini geliştirmeye bağlı. Okul sana temeli verecek sen üstüne katacaksın. Yani mezun olduğunda sen her şeyi bilen bir yazılımcı olmayacaksın. Üstüne sen katacaksın. Bunu bilerek git.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ben Okuyorum Ama Keşke Gelmez Olaydım Hep Hocaların Gazıyla Gittim 1 Satır Kod Yazamıyorum :D
Ve Öğretilen Dersler Temelin'de Temeli Prof Bir Şey Yok Sadece Tablo Yapmayı Kutu Eklemeyi Form Yapmayı Felan Filan Gösteriyorlar.

MoOsFoOsy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Şahin Berkay Altun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lise de c# gördük sql Server geçtiğimiz süre zarfında pandemi olduğu için tam göremedik ben başladığım takdirde temeli tekrar ederim ben kodlama üzerindeki mantığı kavradım o yüzden sıkıntı olmaz diye düşünüyorum

brtgrup

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Berat Durmaz
Merhaba arkadaşlar öncelikle bu bölümle alakası olmayan kişiler yorum yapmazsa sevinirim ben 2 Yıllık bilgisayar programcılığı seçebiliyorum yaşadığım şehirde okuyacağım meslek lisesinde Bilişim bölümü okudum ayrıca program ve donanımda kendi işlerimi halledecek kadar bilgim var Bu bölümü
kuzenim o bölümü okudu siirt üniversitesinde şuan evde oturuyor ):

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,876
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Ben okudum, laylaylom gidip geleceksen, boş gidip dolu gelmiceksen okuldan yani sadece diploma almış olursun. 2 yıllık bu neeooo diye arkadaşlara bakma. Vakit kaybetmek istemiyorsan ve bilgisayar bölümü üzerinden giderim diyorsan okula kaydını yaptır. 2. yılının sonunda DGS girerek 4 yıllık bölüme geçiş yapabilirsin ve 3. sınıftan devam edersin. Ben öyle yaptım şuan 2 diplomam var. 2 üniversite bitirdim görünüyor e devlette. 2 yıllık ve 4 yıllık diplomam var yani.

MoOsFoOsy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Şahin Berkay Altun
Saol hocam acaba hangi ünide okudunuz ve dgs de kaç net yaptınız?

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,876
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

syroxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Alper Tan
Selçuk ünv., 4 yıllıkta para lazımdı 4 yıllığı açıktan bitirdim. Anadolu ünvde.
Hocam Konya Teknikte okuyacağım bende nasip olursa ardından senin gibi yapmayı planlıyorum. Bölüm son sıralama olarak aldığı kişiden 11k yüksek sıralamam var alır değil mi ya

Top Bottom