Neler Yeni

20.000 tl bütçeyle bilgisayar almak istiyorum, yardımcı olur musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Kaya
Merhabalar 20.000 tl civarı bütçem var. Az buz bir para değil. Daha çok profesyonel video edit ve düğün kameramanlığı yaptığım için bilgisayar almam gerekiyor. Bunları yaparken de oyun keyfimi en üst düzeyde tutmak istiyorum. Samsung LC49HG90DMMXUF 49 Bütçemin bir kısmı ile bu monitörü alıp daha geniş ekran deneyimi istiyorum. Ancak bunlarla beraber Apple ekosistemini çok beğendiğim için apple düşünüyorum. Ancak Apple'ın üretmiş olduğu benim bildiğim kadarıyla mac mini ve mac pro var (kasa olarak). Mac mini istediğim özellikleri karşılamıyor, düşük geliyor, tam tersi mac pro tam istediğim özellikte ama bütçemi fazlasıyla aşıyor. Imac pro düşündüm ancak monitör olarak geniş ekran istiyorum o yüzden dışarıda kalıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Apple ne yapıcaksın diyen olucak ancak windows kullanmaktan sıkıldım artık. Param da boşa gitsin istemiyorum gerçekten bilgili arkadaşlar bana yardım ederse sevinirim. Saygılar.

yerçileği

80+ Bronze
kardeşim benim dediğim için bütçenin fazla olması gerek istediğin monitör 8500tl mac mini 6500 o aparat 5000 tl ekran kartına para kalmıyor isteklerin biraz o bütçe için kısıtlı gibi şuanda hem bu aparat stokta yok corona bittimi muhtelemen stokta olur

Top Bottom