Neler Yeni

Öneri 20.000 TL TELEFON ÖNERİSİ

..............

80+ Bronze
ısınması problem değil. Telefonda oyun oynayan birisi değilim. Şarjı günü birlik mi takacağım acaba o önemli
günü birlik kesin takarsın. akşama götürür mü diye sorman lazım onu da kullanıcı yorumlarından bakman lazım

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Atakan AKTAŞ
Max 20K Telefon önerisi verebilir misiniz arkadaşlar xiaomi olmasın ve lütfen işlemcisi falan iyi olsun artık telefonun kasmasını istemiyorum uzun yıllar gitsin istiyorum önceki telefonum mavi ekran falan veriyordu ve artık çöktü. Kamerayı falan açarken 1-2 dakika bekliyordum açılması için. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.
Hocam günlük kullanım için alacaksanız hiç üst düzey telefonlara gerek yok deneyimlediğimden dolayı öneriyorum snapdragon 732g işlemci 120hz amoled ekran 5020mha batarya 33w hızlı şarj ile redmi note 10 pro al geç derim

Cevobaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Üzümcü
Hocam günlük kullanım için alacaksanız hiç üst düzey telefonlara gerek yok deneyimlediğimden dolayı öneriyorum snapdragon 732g işlemci 120hz amoled ekran 5020mha batarya 33w hızlı şarj ile redmi note 10 pro al geç derim
günü birlik kesin takarsın. akşama götürür mü diye sorman lazım onu da kullanıcı yorumlarından bakman lazım
Hocam ben oyun oynayan birisi değilim zaten ilk telefonumu alırken öyle aldım ama vallahi bezdirdi kamerayı açarken bile 1-2 dakika bekliyordum. Neredeyse her gün mavi ekran yiyordu telefon yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum uzun yıllar götürecek bir telefon lazım.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Atakan AKTAŞ
Hocam ben oyun oynayan birisi değilim zaten ilk telefonumu alırken öyle aldım ama vallahi bezdirdi kamerayı açarken bile 1-2 dakika bekliyordum. Neredeyse her gün mavi ekran yiyordu telefon yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum uzun yıllar götürecek bir telefon lazım.
O zaman dediğim gibi redmi note 10 pro tam senlik telefon kamerayıda söylemeyi unutmuşum 108mps kamera süper makro 1080p de 60 FPS 4k da 30fps video çekebiliyor ben arkadaştan pazarlık yapıp 10.000 e aldım çok memnunum iPhone 11 ayarında fotoğraf video çekiyor ekranı zaten anlatmaya gerek yok Dolby atmos da yanında ses kalitesine bir artı

..............

80+ Bronze
s22 22k zaten madem öyle bütçeni 28e çıkar s23 al kafan rahat etsin güzel telefon

Cevobaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Üzümcü
Yok ya en fazla 22 verebilirim daha da çıkamam
O zaman dediğim gibi redmi note 10 pro tam senlik telefon kamerayıda söylemeyi unutmuşum 108mps kamera süper makro 1080p de 60 FPS 4k da 30fps video çekebiliyor ben arkadaştan pazarlık yapıp 10.000 e aldım çok memnunum iPhone 11 ayarında fotoğraf video çekiyor ekranı zaten anlatmaya gerek yok Dolby atmos da yanında ses kalitesine bir artı
kanka xiaomi almak istemiyorum bezdim

SSpa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet
Yok ya en fazla 22 verebilirim daha da çıkamam

kanka xiaomi almak istemiyorum bezdim
S22 yi yaklaşık 2 ay kadar kullandım tavsiye etmem normal kullanımda bile ısıyı hissediyorsun şarjı çok aktif kullanmıyorsan 1günü çıkarır

Cevobaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Üzümcü
S22 yi yaklaşık 2 ay kadar kullandım tavsiye etmem normal kullanımda bile ısıyı hissediyorsun şarjı çok aktif kullanmıyorsan 1günü çıkarır
Teşekkürler S22 almayı düşünüyordum. Peki hangi telefonu önerirsin

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
611
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
bence az daha koy s23 al sıfır.
2.el de alınabilir. sıfır kapalı kutu 25k ya gördüm ama kontrol ettirmek lazım tabi.
s22 alırsanda tek pişman olacağın şey batarya performansı.

newaziz

80+
exynos oldu mu ne oluyor. beni 5 sene falan götürsün yeter
s23 FE exynos 2200 işlemcisini kullanıyor. Maalesef bu işlemci biraz sıcak çalışıyor. Lakin kullanma amacına bağlı, eğer günde 2 3 saat oyun oynarım diyorsan telefon 42 - 45 dereceyi görüyor oyunlarda. Lakin 20k bütçe ile alabileceğin en iyi telefon s23 FE

Cevobaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Üzümcü
s23 FE exynos 2200 işlemcisini kullanıyor. Maalesef bu işlemci biraz sıcak çalışıyor. Lakin kullanma amacına bağlı, eğer günde 2 3 saat oyun oynarım diyorsan telefon 42 - 45 dereceyi görüyor oyunlarda. Lakin 20k bütçe ile alabileceğin en iyi telefon s23 FE
Oyun oynamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence az daha koy s23 al sıfır.
2.el de alınabilir. sıfır kapalı kutu 25k ya gördüm ama kontrol ettirmek lazım tabi.
s22 alırsanda tek pişman olacağın şey batarya performansı.
Tamamdır

şahin doğan

80+ Platinum
Realme GT 2.

Talha_

80+
S22 alabilirsin
S22 kullanıyorum önermiyorum kamera odak sorunu var. Duyduğuma göre iphone 14lerde de varmış. Yeni çıkan telefonların ortak sorunu. Manzara çekiminde mükemmel ama yakın çekimlerde kötü çünkü masadaki defteri çekiyorum mesela, defterin üstü kaliteli altı bulanık oluyor. En azından bu bulanıklıkları minimuma çekmek için camera assistanttaki ayarlamaları bilen varsa söylerse memnun olurum.

Ayrıca: s22 ısınmamasına rağmen yapısı çok kötü olduğu için o küçük ısı sanki çok yüksek bir şeymiş gibi rahatsız ediyor kullanıcıyı. O sebeple önermiyorum.

Top Bottom