Neler Yeni

Öneri 20.000 TL TELEFON ÖNERİSİ

şahin doğan

80+ Platinum
S22 kullanıyorum önermiyorum kamera odak sorunu var. Duyduğuma göre iphone 14lerde de varmış. Yeni çıkan telefonların ortak sorunu. Manzara çekiminde mükemmel ama yakın çekimlerde kötü çünkü masadaki defteri çekiyorum mesela, defterin üstü kaliteli altı bulanık oluyor. En azından bu bulanıklıkları minimuma çekmek için camera assistanttaki ayarlamaları bilen varsa söylerse memnun olurum.

Ayrıca: s22 ısınmamasına rağmen yapısı çok kötü olduğu için o küçük ısı sanki çok yüksek bir şeymiş gibi rahatsız ediyor kullanıcıyı. O sebeple önermiyorum.
Odaklama sorunu her telefonda var. Öyle bir sorun yaşamamak için ultra geniş kamerası ile fokus yapabileceğin bir telefon lazım. S21 Ultra ve 13 Pro üzeri telefon lazım.

Cevobaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Üzümcü
S22 kullanıyorum önermiyorum kamera odak sorunu var. Duyduğuma göre iphone 14lerde de varmış. Yeni çıkan telefonların ortak sorunu. Manzara çekiminde mükemmel ama yakın çekimlerde kötü çünkü masadaki defteri çekiyorum mesela, defterin üstü kaliteli altı bulanık oluyor. En azından bu bulanıklıkları minimuma çekmek için camera assistanttaki ayarlamaları bilen varsa söylerse memnun olurum.

Ayrıca: s22 ısınmamasına rağmen yapısı çok kötü olduğu için o küçük ısı sanki çok yüksek bir şeymiş gibi rahatsız ediyor kullanıcıyı. O sebeple önermiyorum.
Tavsiyen için teşekkürler s22 ye geçen vatandan baktım boyutu baya küçüktü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Honor 90 aldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler
140,685
Son üye
MoraXx32