Neler Yeni

20 30k Arası laptop önerisi

inquesti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Boz
Merhaba arkadaşlar hediye bir laptop alacağım, 20 30 bin TL bandında tasarımı önemli bi laptop arıyorum alacağım kişi Zenbook ve macbook tasarımlarını beğendi ama ekran kartı vb. olmadığı için bana özellikleri zayıf geldi, Bu tarz bir tasarıma sahip fiyat performans önerisi bir laptop önerebilir misiniz? Günlük kullanım ara sıra da oyun için kullanılacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Hüseyin Mert Görgel
Merhaba arkadaşlar hediye bir laptop alacağım, 20 30 bin TL bandında tasarımı önemli bi laptop arıyorum alacağım kişi Zenbook ve macbook tasarımlarını beğendi ama ekran kartı vb. olmadığı için bana özellikleri zayıf geldi, Bu tarz bir tasarıma sahip fiyat performans önerisi bir laptop önerebilir misiniz? Günlük kullanım ara sıra da oyun için kullanılacak
HP victus serisini öneririm hem tasarım olarak hemde donanım olarak bu aradığınız kriterleri karşılayacağını düşünüyorum.

inquesti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Boz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar sağolun öneriler güzel ama zenbook, huawei matebook ya da macbook modellerinden önerebileceğiniz var mıdır

inquesti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Boz
Fiyattan dolayı değil de ufak da olsa bi ekran kartı olmasını isterim önerdiğin modeli beğendim en azından 2050 ya da 3050 ekran kartı olsaymış direkt alırdım :c

Emsal

80+ Silver
O zaman şu var site güvenilir mi araştırman lazım

Güvenilir gibi geldi

inquesti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Boz
https://www.trendyol.com/asus/vivob...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.43.6

Aradaki farkla ram ekleyebilirsiniz. İnce kasa, ,ips.

Hp olarakta Elitebook veya Probook modellere bakın.

Hocam bunun özellikleri daha iyi geldi, pek anlamadığımdan soruyorum bunu almaya karar verdim daha mantıklı değil mi?

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun

inquesti

80+
Dahası