Neler Yeni

20 bin TL Ryzen 5 7600X sistem yükseltme

Cihan55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cihan
Merhaba;
20 bin TL bütçem var. 1-2 bin TL aşağı ve yukarı olabilir.
Ryzen 5 7600X işlemcili eğer sizin daha iyi bir fikriniz varsa o işlemciyi yazın.
Anakart.
1TB SSD şu anakarta takılanlardan M.2 deniyor sanırım anakartta ona göre olmalı ben pek anlamıyorum. Çok karmaşık geliyor her şey.
16 GB RAM bütçe kalırsa 32 de olabilir.
İşlemci soğutucu.

Hepsi bu kadar alt kısım sadece bilgilendirme.

Kasa, High Power 750W PSU ve Sapphire RX570 Nitro ekran kartım var. Ekran kartını sonradan güncellemeyi düşünüyorum. Şu anki ekran kartım oynadığım oyunlar için yeterli. İleride RTX 4070 düşünüyorum.
5 yıl önce ekran kartımı güncellemiştim param çar çur olmasın yardım edin uzun süre sonra ilk kez böyle bir upgrade yapıyorum.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Eren
Merhaba;
Ryzen 5 7600X işlemcili eğer sizin daha iyi bir fikriniz varsa o işlemciyi yazın.
Anakart.
1TB SSD şu anakarta takılanlardan M.2 deniyor sanırım anakartta ona göre olmalı ben pek anlamıyorum. Çok karmaşık geliyor her şey.
İşlemci soğutucu.

Kasa, High Power 750W PSU ve Sapphire RX570 Nitro ekran kartım var. Ekran kartını sonradan güncellemeyi düşünüyorum. Şu anki ekran kartım oynadığım oyunlar için yeterli. İleride RTX 4070 düşünüyorum.
5 yıl önce ekran kartımı güncellemiştim param çar çur olmasın yardım edin uzun süre sonra ilk kez böyle bir upgrade yapıyorum.
Sistemini satıp yeni sistem alsan daha mantıklı gibi hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemini satıp yeni sistem alsan daha mantıklı gibi hocam

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
817
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Merhaba;
Anakart.
İşlemci soğutucu.

Full sistemi sat sonra bütçene göre bunu al https://www.vatanbilgisayar.com/amd...per-12g-prime-a620m-k-500gb-ssd-16gb-ram.html

Top Bottom