Neler Yeni

20 dolara Ea fc 24 alınır mı

SqEW09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammet
Bu sene ilk defa iyi bir PC'm oldu, ben de Game Pass falan aldım. FIFA 23 var ama ben Online oynamak istiyorum FIFA 24 de şu an Steam'de 20 dolar, alınır mı sizce? Kolum var.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,479
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
fc 24 te normal fifaya oranla daha fazla bug var ve arayüzü fifa serisine göre daha kötü olmuş kariyerdede buglar mevcut
yinede almak istiyorum her sene fifa almam diyorsan belki alınabilir ben arkadaşımla ön sparişle almıştım ve 5 yıldır ortak alıyoruz sende alıcak birisini bulursan alınabilir ama 2 3 kere oynaıp kenara bırakırım diyorsan alma derim pahalı çünkü
( kolun kötü kolsa yani eski bir kol ise sürekli kol ayarı istiyor bunun çözümünü bulamadık)

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Fiyat olarak alınır, keşke indirimdeyken epicten alsaydın.

SqEW09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat olarak alınır, keşke indirimdeyken epicten alsaydın.
Hocam o zaman pcim yoktu ve yaza kadar almam diye düşünüyordum bir anda gelişti her şey
Mesaj otomatik birleştirildi:

fc 24 te normal fifaya oranla daha fazla bug var ve arayüzü fifa serisine göre daha kötü olmuş kariyerdede buglar mevcut
yinede almak istiyorum her sene fifa almam diyorsan belki alınabilir ben arkadaşımla ön sparişle almıştım ve 5 yıldır ortak alıyoruz sende alıcak birisini bulursan alınabilir ama 2 3 kere oynaıp kenara bırakırım diyorsan alma derim pahalı çünkü
( kolun kötü kolsa yani eski bir kol ise sürekli kol ayarı istiyor bunun çözümünü bulamadık)
Hocam ps3 kolu var Xbox kolu gibi gösterip oynuyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
909,030
Üyeler
141,078
Son üye