Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 20 lt kedi kumu 99 TL

ENDER.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
ender serce
AKLI OLAN ALMASIN 9 GÜNDÜR KARGO BEKLİYORUM🤬🤬
IMG_0457.jpeg

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,180
İsim
uwu
Son düzenleme:

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Ömür AYCIL
Uzun zamandır kullanıyorum fp ürünü

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet Ali UKŞUL
arkadaşlar evde sıfır koku istiyorsanız proline aktif karbonlu kedi kumu kullanın tecrübeyle sabittir. Not: tozlu bir kum ama şuana kadar kullandığımın eeeen iyisi

Emsal

80+ Silver

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Ömür AYCIL

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,112
İsim
Berk
Böyle taş kumlar kullanmayın zamanla hayvanın böbreklerinde sorun oluyor eşeledikçe kum havuzundaki taş tozları uçuşuyor hayvanda bunları fark etmeden soluyor hem hayvanın sağlığına hem de evdekilerin sağlığına zararlı kendim gözlemleyince uyandım, hayvan eşeledikçe hapşırıyordu. Pelet kum kullanıyorum tavsiye de ederim. Selülöz(yapay) olanlardan değil doğal olanları tercih edin.

Emsal

80+ Silver
Böyle taş kumlar kullanmayın zamanla hayvanın böbreklerinde sorun oluyor eşeledikçe kum havuzundaki taş tozları uçuşuyor hayvanda bunları fark etmeden soluyor hem hayvanın sağlığına hem de evdekilerin sağlığına zararlı kendim gözlemleyince uyandım, hayvan eşeledikçe hapşırıyordu. Pelet kum kullanıyorum tavsiye de ederim. Selülöz(yapay) olanlardan değil doğal olanları tercih edin.
Bakalım daha neler çıkacak:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu tarz mı hocam alışırlar mı hemen

Son düzenleme:
Top Bottom