Neler Yeni

20 yaşındayım ileride ne yapacağım bilmiyorum

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,730
İsim
Gtx 1090Tİ
üniye gecem PUBG mobile yayıncısı olucam çocukların babasından caldıkları paraları yiycme sorna
Knk öyle söyleme çünkü o kadar emek veriyorsun adamlar prime ile beleş felan abone oluyor sende paranı kazanıyorsun reklamları izleyip eğleniyorlar felan işte hep para

TamerKs

80+ Silver
20 yaşındayım. İleride ne mesleği yapacağımı ve nelere kabiliyetim olduğuna dair en ufak bi' fikrim yok. Aslında bir şeye yeteneğim bile yok:D Ne yapmam gerekir? Bu durumu yaşayanlar var mı?
benimde hedefim yok sabah akşam oyun oyniyorum

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kaçak defineci ol :D

• Beğen
Reaksiyonlar: exar

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Düşünmedim değil ama peder polis çok çabuk paket oluruz :D
Genç şakası bi yana bu ülkede ileri dönük plan yapamazsın. Git polis ol sende en azından maaşın düzenli olsun

exar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Metin Mert Böbür
Genç şakası bi yana bu ülkede ileri dönük plan yapamazsın. Git polis ol sende en azından maaşın düzenli olsun
Babam polis olmasa düşünebilirdim ama çok sıkıntı. Dediğinde de haklısın ileri dönük plan da çok sıkıntı. her şey çok çıkıntı işin içinden nasıl çıkıcaz hiç bi fikrim yok...

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Babam polis olmasa düşünebilirdim ama çok sıkıntı. Dediğinde de haklısın ileri dönük plan da çok sıkıntı. her şey çok çıkıntı işin içinden nasıl çıkıcaz hiç bi fikrim yok...
Sen zamanın geçmeden polis ol. Sonra hangi iş hoşuna giderse ona geç. Üniversteden işsiz mezun olursan bi markette kasiyer olman çok büyük ihtimal.

• Beğen
Reaksiyonlar: exar

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,484
İsim
Taha yücel
ben biliyorum yazılımcı olucam yazılım öğreniyorum eğer ki olamassam hep hayallimdeki meslek olan Jandarma Özel Harekat olmak istiyorum :d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,804
Üyeler
153,609
Son üye
Bay_Yago
Top Bottom