Neler Yeni

200-300 mouse önerisi(bu fareyi kullanan varmı)

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Samet Yeniköy
Sensörü pek takmıyorum ağır fps oyuncusu değilim. RGB bol olsun istiyorum. Rampage nin farelerini çok beğeniyorum ama pek kaliteli değil sanırım.

bu fare şokta var bizim 200 TL'ye alınır mı?. RGB sinin parlaklığı kuvvetliymiş.

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Eren Bilal Cihan
Sensörü pek takmıyorum ağır fps oyuncusu değilim. RGB bol olsun istiyorum. Rampage nin farelerini çok beğeniyorum ama pek kaliteli değil sanırım.

bu fare şokta var bizim 200 TL'ye alınır mı?. RGB sinin parlaklığı kuvvetliymiş.
Gamepower ursa tavsiye ederim yaklaşık 3 sene kullandım sorun çıkartmadı ve kullanımıda hoş

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Samet Yeniköy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamepower ursa tavsiye ederim yaklaşık 3 sene kullandım sorun çıkartmadı ve kullanımıda hoş
yok hocam hem benim bütcemi aşıyor hem rgbsi benim için yetersiz. Aynı şekilde rgb tasarımı olan bi fareyi sırf rgbsi az olduğu için iade ettim

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Eren Bilal Cihan
yok hocam hem benim bütcemi aşıyor hem rgbsi benim için yetersiz. Aynı şekilde rgb tasarımı olan bi fareyi sırf rgbsi az olduğu için iade ettim
Fiyatı baya artmış en son baktığımda 210 TL idi 🥲

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Samet Yeniköy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
bunu alıp rgbsi az diye iade ettim hocam
Garip bir bakış açısı, yani diyorsunuz ki 300 TL bandında en iyi mouse'yi alacağıma elde kırılacak güzel gözüken rgbsi olan mouselere para veririm diyorsunuz.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,533
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Performax Xotran

b1skyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
baki daşdemir
Bu fiyatlara adam gibi bi mouse bulamazsın. Sırf ışığa fazladan para vermek yerine git ofis faresi al.

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Samet Yeniköy
Garip bir bakış açısı, yani diyorsunuz ki 300 TL bandında en iyi mouse'yi alacağıma elde kırılacak güzel gözüken rgbsi olan mouselere para veririm diyorsunuz.
Yani hocam şimdi sensörü kaliteli fare aldım (aorus m2) şimdi kullandığım 20tllik fareden hiçbir farkı yok gibi hissettim çünkü e-spor derecesinde oyun oynamıyorum. Benim için estetik daha önde gelir. Ve klavyeyle uyumlu olsun istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Performax Xotran
tasarımı hoşuma giderse oda aklımdaydı zaten

Bu fiyatlara adam gibi bi mouse bulamazsın. Sırf ışığa fazladan para vermek yerine git ofis faresi al.
şuan ofis faresi tarzı bi fare var hocam zaten. Beğenirsem 400lere çıkarım bütçede

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Performax Xotran.

b1skyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
baki daşdemir
Yani hocam şimdi sensörü kaliteli fare aldım (aorus m2) şimdi kullandığım 20tllik fareden hiçbir farkı yok gibi hissettim çünkü e-spor derecesinde oyun oynamıyorum. Benim için estetik daha önde gelir. Ve klavyeyle uyumlu olsun istiyorum.

tasarımı hoşuma giderse oda aklımdaydı zaten

şuan ofis faresi tarzı bi fare var hocam zaten. Beğenirsem 400lere çıkarım bütçede
dediğim gibi 400e de çıksanız alacağınız mouse'un ofis faresinden tek farkı tasarımı olur.

Top Bottom