Neler Yeni

200 TL James Donkey 711 Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emirhan Kayabaş
Herkese iyi akşamlar. 200 TL'ye James Donkey 711 buldum. 1 yıl 3 ay da garantisi varmış. Jelatini falan üstünde duruyor. Sadece geldiğinde test için baktığı yazıyor. Sizce param güvende ile almalı mıyım yoksa Kasım ayında daha güzel indirimler olur mu?

Juckly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Umut
Herkese iyi akşamlar. 200 TL'ye James Donkey 711 buldum. 1 yıl 3 ay da garantisi varmış. Jelatini falan üstünde duruyor. Sadece geldiğinde test için baktığı yazıyor. Sizce param güvende ile almalı mıyım yoksa Kasım ayında daha güzel indirimler olur mu?
Kankam şuan kullanıyorum kulaklığı kulaklık biraz büyük kulağı biraz sıkıyor yalan olmasın ama kullandıkça açılıyor birde biraz büyük ama o fiyata ses kalitesi mikrofonu güzel:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama 2 el almak ne kadar mantıklı bilmem 0 fiyatı da çok pahalı değil diye biliyorum

Top Bottom