Neler Yeni

2000 tl monitör önerisi

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Yaman Kurşun
Bütçe
2000
Abzürt gelebilir ama bu zamanda 2 k monitör arıyorum önerisi olan yazabilirmi fiyatın üstü ise atmayın

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Yaman Kurşun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Yaman Kurşun
Pek anlamıyorum pc işlerinden 144 hz görünce ataýım dedim

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Pek anlamıyorum pc işlerinden 144 hz görünce ataýım dedim
Maalesef bu bütçede ikinci ele yönelmenizde fayda var. Örneğin alta bıraktığım linkteki gibi garantisi devam eden ürünleri araştırabilirsiniz. Eğer garanti benim için önemli değil çalışsın yeter diyorsanız daha rahat bulabileceğinize eminim. Eğer oturduğunuz ilde içinize sinen bir monitör bulursanız zaten gidip elden alırsınız. Yok oturduğunuz ilde değilde farklı bir ilde monitör bulursanız ''param güvende'' yöntemini kullanın. Eğer ilanda param güvende aktif değilse satıcıya mesaj atıp param güvende ile ödemek yapmak istediğinizi iletebilirsiniz. Tabii aktif edip etmemek satıcıya kalıyor.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Yaman Kurşun
Maalesef bu bütçede ikinci ele yönelmenizde fayda var. Örneğin alta bıraktığım linkteki gibi garantisi devam eden ürünleri araştırabilirsiniz. Eğer garanti benim için önemli değil çalışsın yeter diyorsanız daha rahat bulabileceğinize eminim. Eğer oturduğunuz ilde içinize sinen bir monitör bulursanız zaten gidip elden alırsınız. Yok oturduğunuz ilde değilde farklı bir ilde monitör bulursanız ''param güvende'' yöntemini kullanın. Eğer ilanda param güvende aktif değilse satıcıya mesaj atıp param güvende ile ödemek yapmak istediğinizi iletebilirsiniz. Tabii aktif edip etmemek satıcıya kalıyor.

Mesaj otomatik birleştirildi:

2 . El olmayan ne bulabilirim ilçede oturuyorum 8 binlik pc 2-2.5 monitöre ayırdım

2250 filan o fiyata en iyi ne bulabilirim

Son düzenleme:

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel

2 . El olmayan ne bulabilirim ilçede oturuyorum 8 binlik pc 2-2.5 monitöre ayırdım

2250 filan o fiyata en iyi ne bulabilirim
Hocam eğer 144Hz'den vazgeçip 75Hz alırım diyorsanız şuna bakın. Yani bütçenizi 500 lira kadar aşıyor ama sıfır olarak çok bi seçenek kalmıyor.

Ha diyorsanız ki bu bütçemi aşar şu son atacağımdan daha fiyat olarak daha iyisini bulamadım bulabilen varsa onlara bakabilirsiniz.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Yaman Kurşun
Hocam eğer 144Hz'den vazgeçip 75Hz alırım diyorsanız şuna bakın. Yani bütçenizi 500 lira kadar aşıyor ama sıfır olarak çok bi seçenek kalmıyor.

Ha diyorsanız ki bu bütçemi aşar şu son atacağımdan daha fiyat olarak daha iyisini bulamadım bulabilen varsa onlara bakabilirsiniz.

Olsun hocam iyi geceler

Kötü olursa da olsuj yapacak bişey yok mecburen kötünün iyisi dediğin bişey varsa atabilirmisin ben sahibinden almaya biraz tırsıyorum dolandırılma filan olursa diye rahatsız ediyorum

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel

Olsun hocam iyi geceler

Kötü olursa da olsuj yapacak bişey yok mecburen kötünün iyisi dediğin bişey varsa atabilirmisin ben sahibinden almaya biraz tırsıyorum dolandırılma filan olursa diye rahatsız ediyorum
Şu attığım MSI olan hiçte kötü değildir hocam. Paneli kalitelidir üzmez. Tek eksiği 75Hz olması haricinde sizi kesinlikle mutlu eder. Fiyatı 2699TL çıkabilirseniz bence alınabilecek en iyi monitör budur bu bütçede. Ha yok çıkamam diyorsanız Acer olanı da alabilirsiniz. Ama o kesinlikle MSI kadar kaliteli değildir.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Yaman Kurşun
Şu attığım MSI olan hiçte kötü değildir hocam. Paneli kalitelidir üzmez. Tek eksiği 75Hz olması haricinde sizi kesinlikle mutlu eder. Fiyatı 2699TL çıkabilirseniz bence alınabilecek en iyi monitör budur bu bütçede. Ha yok çıkamam diyorsanız Acer olanı da alabilirsiniz. Ama o kesinlikle MSI kadar kaliteli değildir.
Teşekkürler fiyatı yükseltebilirsem alıcam

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Yaman Kurşun
https://ty.gl/tjotjo74l9 bu nasıl acerin

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Hocam aralarında panel farkı var benim attığım acerle sizin attığınız acer arasında. Sizin attığınız IPS panel, benim attığım ise VA panel. Eğer oyun oynamak için istiyorsanız kesinlikle VA panel olanları yani benim attığım MSI ile Acere bakın. Ha yok ben gündelik kullanıyorum oyunlarla çok işim yok gündelik kullanıyorum diyorsanız bakabilirsiniz IPS panel olarak.

Top Bottom