Neler Yeni

2000tl bandına kasa olarak ne alınabilir

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Bütçeni arttırman daha mantıklı bence yoksa 2000tlyi boşuna harcamış gibi bir durum söz konusu.
yok hocam bütçeyi arttıracak durumum yok malesef bu ay geçeici olarak Antalyaya taşındık şimdi bu ay içinde mersine taşınmak zorundayım babam devlet memuru onun maaşıyla ancak bu kadar çıkıyor bütçe

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
yok hocam bütçeyi arttıracak durumum yok malesef bu ay geçeici olarak Antalyaya taşındık şimdi bu ay içinde mersine taşınmak zorundayım babam devlet memuru onun maaşıyla ancak bu kadar çıkıyor bütçe
Durumunu anlayabiliyorum ama aldığın parçaların elinde kısa sürede bozulma riski var canın yanmasın diye daha güncel bileşenlerle toplanmasında fayda var, yevmiye ile 1 ay çalışma gibi bir durumun söz konusuysa çok daha iyi olur onun dışında 2000tl ni bence bu parçalara verme.4000-4500 bandı kâfi.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Durumunu anlayabiliyorum ama aldığın parçaların elinde kısa sürede bozulma riski var canın yanmasın diye daha güncel bileşenlerle toplanmasında fayda var, yevmiye ile 1 ay çalışma gibi bir durumun söz konusuysa çok daha iyi olur onun dışında 2000tl ni bence bu parçalara verme.4000-4500 bandı kâfi.
gideceğimiz yerde ancak çalışma durumuna bakacağım ama yaşımdan dolayı çpk absürt ücretler teklif edip sabah 10 gece 12 çalışma vs. diyorlar bende onlara yanaşmak istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

@MuratTheFounderOfGariban hocam ne oldu bana dargınmısınız birşeyden dolayı sizden başkası bu konunun hakkından gelemez

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,937
Üyeler
156,861
Son üye