Neler Yeni

2000TL nasıl yatırım yapılır?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,213
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Arkadaşlar çok bir para değil evet ama bu parayı da ikinci el den 300 liraya ürün alıp satarak biriktirdim, fakat çok uğraştırıcı oluyor gerçekten.
Dolar euro her arttığında param daha da değersizleşiyor, sizce bu miktarla ne yapabilirim? sıfır ürün almak mantıklı gelmiyor, çünkü ileride satsam bile parasıyla alacağım şeyi şu anda alabiliyorum zaten ki ikinci el de düşük fiyatlara satılıyor genelde o yüzden sıkıntı diye düşünüyorum.
Ne önerirsiniz?

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
ege
Dolar üstü getiri elde edebileceğin bi şeyleri sen bulursan zaten başkaları da bulmuş demektir ki o ürünü o kişi satıyor bence tek yapabileceğin hepsiburadada falan olan çok indirimli ürünleri almak veya para bana biraz az geldi özellikle dolar olarak düşününce dümdüz csgoda 6liradan kapsül al zaten illa dolardan daha fazla artıcak

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,213
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dolar üstü getiri elde edebileceğin bi şeyleri sen bulursan zaten başkaları da bulmuş demektir ki o ürünü o kişi satıyor bence tek yapabileceğin hepsiburadada falan olan çok indirimli ürünleri almak veya para bana biraz az geldi özellikle dolar olarak düşününce dümdüz csgoda 6liradan kapsül al zaten illa dolardan daha fazla artıcak
Alıp bekletsem yeter hocam, para değer kaybetmesiin yeter. Olmadı yine ikinci elden bir ürün bulup elimde bekleticem

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,213
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
bence kapsül çek kendine ya uğraşma hiç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yarısıyla
Ne kadar sürede ne kadar artar hocam tahmini?
çünkü bundan 4 yıl önce bir abinin tavsiyesiyle cs stickerlarına yatırım yapmıştım, 3 yıla kesin tanesi 100 olur falan diyordu ben 5 liradan almıştım. şuan tanesi 50 kuruş mu ne herhalde

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
Ne kadar sürede ne kadar artar hocam tahmini?
çünkü bundan 4 yıl önce bir abinin tavsiyesiyle cs stickerlarına yatırım yapmıştım, 3 yıla kesin tanesi 100 olur falan diyordu ben 5 liradan almıştım. şuan tanesi 50 kuruş mu ne herhalde
40 olur diyorlar

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,213
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Hocam kaç yaşındasınız? Borsaya yatırabilirsiniz yaşınız tutuyorsa
Yaş tutmuyor ama yatırırım hocam sıkıntı olmaz, hisse alımına nediyorsunuz? bir arkadaşım ilgileniyordu eğer kârlar iyiyse oraya da yatırabilirim

40 olur diyorlar
Tamamdır hocam parayı karta yatırayım yarısıyla alırım.
Ne zamana olur bir fikriniz var mı?

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
Yaş tutmuyor ama yatırırım hocam sıkıntı olmaz, hisse alımına nediyorsunuz? bir arkadaşım ilgileniyordu eğer kârlar iyiyse oraya da yatırabilirim

Tamamdır hocam parayı karta yatırayım yarısıyla alırım.
Ne zamana our bir fikriniz var mı?
Bilemiyorum

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar çok bir para değil evet ama bu parayı da ikinci el den 300 liraya ürün alıp satarak biriktirdim, fakat çok uğraştırıcı oluyor gerçekten.
Dolar euro her arttığında param daha da değersizleşiyor, sizce bu miktarla ne yapabilirim? sıfır ürün almak mantıklı gelmiyor, çünkü ileride satsam bile parasıyla alacağım şeyi şu anda alabiliyorum zaten ki ikinci el de düşük fiyatlara satılıyor genelde o yüzden sıkıntı diye düşünüyorum.
Ne önerirsiniz?
Parayı böl, bir kısmını garanti kazandıracak riski olmayan bir yatırıma koy, bir kısmını ise riskli yatırımlarda katlamaya çalış.

EmRyzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Emir Şahbaz
Alıp bekletsem yeter hocam, para değer kaybetmesiin yeter. Olmadı yine ikinci elden bir ürün bulup elimde bekleticem
100x legens
100x challangers
100x contenders kapsullerinden al 1800 falan tutuyor kalan 200tlye 33 tane daha alabilirsin

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,213
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
100x legens
100x challangers
100x contenders kapsullerinden al 1800 falan tutuyor kalan 200tlye 33 tane daha alabilirsin
Bunlar cs kapsülü değil mi hocam?
Ne zamana zamlanırlar, parayı borç verdim 15 inde geri alacağım. o zamana zamlanır mı? yoksa karttan mı çektireyim

Top Bottom