Neler Yeni

2004'lüler En Başarısız Öğrenci Toplumu mu?

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
Arkadaşlarla bizim okuldaki öğretmenler sürekli 2004 lü öğrenciler, yani 12. Sınıfların en başırısız öğrenci topluluğu olduğunu bize söylüyorlar, bizim buradaki fen lisesinin puanı bizim yüzümüzden düşmüştü. Sizce de öyle mi, öyleyse sebebi nedendir?

Son düzenleme:

A1meda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
A1meda
Baskı kurmak için bu tarz şeyler söylerler hiç değişmemiş çok fazla takmayın öğrenciler başarılıysa öğretmenlerin eseri oluyor başarısızsa öğretmenlerin eseri olmuyor mu diye sorulmalı. :=)

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
2 sene okula gitmediniz de ondan. Covidden sonra okula giden ilk 12 siniz

LGS ve pandemideki yetersiz eğitim sonrasında tüm okullarda geçen bir kavram haline gelmeye başladı "Sizin yüzünüzden okulumuzun puanları düştü" muhabbeti.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,924
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Ben de 2004'lüyüm. Ortalamam yüksek olduğu için merkezi yerleştirme ile bulunduğum şehrin en iyi anadolu lisesine girdim. TEOG zamanında bu okulun fen liseleriyle yarıştığını söylüyorlardı. İlk gittiğimizde bize de böyle bir muamele yapılmıştı, hatta üst sınıflar ilk törende bizi alkışlayarak fazlasıyla utandırmıştı ancak böyle şeyleri takmamak gerek. Başarı, doğduğun yıla veya girdiğin okula bağlı değil. Yeterince çalışman yeterli olur.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
2004'lüler başarısız mı bilemem ama öğrencilerin notlarına bakarak başarılı veya başarısız yargısında bulunan öğretmenler benim için başarısız ve sınıfta kalmışlardır.

NespaY

80+ Silver
Ben de 2004'lüyüm. Ortalamam yüksek olduğu için merkezi yerleştirme ile bulunduğum şehrin en iyi anadolu lisesine girdim. TEOG zamanında bu okulun fen liseleriyle yarıştığını söylüyorlardı. İlk gittiğimizde bize de böyle bir muamele yapılmıştı, hatta üst sınıflar ilk törende bizi alkışlayarak fazlasıyla utandırmıştı ancak böyle şeyleri takmamak gerek. Başarı, doğduğun yıla veya girdiğin okula bağlı değil. Yeterince çalışman yeterli olur.
Şehrin en iyi anadolu lisesine gittin merkezi yerleştirme ile :D sen nerede oturuyorsun?

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,924
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Şehrin en iyi anadolu lisesine gittin merkezi yerleştirme ile :D sen nerede oturuyorsun?
Kocaeli/Başiskele'de oturuyorum, okul da Kocaeli Anadolu Lisesi.
Okul sınavla alınsın diye çok imza topladılar ama imzalar dikkate alınmadı, merkezi yerleştirmede kaldı.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ana sen benim küçük kuzenimle aynı yaşta mıydın. Kardeşim zaman ne çabuk geçiyor ya. 2004lüler şimdi üniversiteye gidecek. Vay anasını sayın seyirciler.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,077
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Arkadaşlarla bizim okuldaki öğretmenler sürekli 2004 lü öğrenciler, yani 12. Sınıfların en başırısız öğrenci topluluğu olduğunu bize söylüyorlar, bizim buradaki fen lisesinin puanı bizim yüzümüzden düşmüştü. Sizce de öyle mi, öyleyse sebebi nedendir?
Bizim okuldaki 12'ler gayet iyi. Sizden kaynaklanan bir problem.

abdurrahman!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Abdurrahman
Bende 2004 lüyüm okula geldiğimiz günden beri siz sınavsız geldiniz sizden bişey olmaz fln dediler sınavları bilerek zor yaptılar ki okuldan korkup gidelim diye ama biz gitmedik müdür emekli oldu öğretmenler şimdi bizi bilerek fazladan zorladıklarını itiraf ediyolar

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Hayır ama gelen nesil iyice beyni olmadan geliyor. Her nesilde çürükler vardır fakat gelen nesiller daha da çürük fazla.
2006,2007,2008 filan görüyorum ve yok yani 20 tane arasından 1-2 tane zeki var. Gerisi fos.
Teknolojik cihazlar çocukları geri kafa yapıyor. Aileler çocuklarıyla ilgilenmiyorlar.

Sizin oradaki fen lisesinin puanının düşmesi siz ilk LGS girenlersiniz. Soru tipi bilmiyorsunuz, soru formatı nasıl çözülür bilmiyorsunuz. Asıl en kötü nesil varsa onlar da 2005 sonrası. Bebelerde kimseye saygı yok, bir konuda hiç fikirleri yok. Tarih bilmiyorlar ki son noktamdır. Tarih bilmeyen gitsin ölsün.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
En başarısız gibi net tabirler kullanmak doğru değil fakat teknoloji bağımlılığı insanları aptallaştırıyor. Asla eski dönemlerdeki o ciddiyet yok. Hocanız bunu kast etmiş olabilir. Zira insanlar yıl geçtikte vasıfsızlaşıyor. 2004, 2005 derken beyni teknolojiye mahkum etme ve konfor alanına bağımlık gittikçe artıyor. Her döneme söylenen laflardır bunlar. Siz en iyisiniz yahut en kötüsünüz. İleriki senenin 12. sınıflarına da benzer şeyler söylenecek. Sen kendini geliştirmeye bak yeterli, içerisinde bulunduğun toplumun çoğunluğunun durumu mutlak bir kıstas değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,466
Üyeler
156,779
Son üye
Sebastian Bach
Top Bottom