Neler Yeni

2020 Yılının En Başarılı PC İŞLEMCİ Markası? - MARKA ÖDÜLLERİ

2020 Yılının En Başarılı PC İŞLEMCİ Markası?

• AMD

Oylar: 936 82.8%
  • INTEL

Oylar: 194 17.2%

• Oy kullanan toplam üye
    1,130
  • Anket kapatıldı .

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Donanım Arşivi Forum, 2020 yılının EN BAŞARILI İŞLEMCİ markasını seçiyor! Sizce 2020 yılında en başarılı İŞLEMCŞ markası kim oldu? Her markanın geniş bir ürün yelpazesi vardır lütfen tüm ürünleri göz önüne alarak değerlendirmenizi yapın tek bir ürün ile değerlendirmeyin!

Oylamanın sonucuna göre kazanan markaya DA Forum adına ödül verilecektir. Herkesi oylamaya bekliyoruz.

!YORUMLARDA ÜYELERİ MANİPÜLE EDECEK YORUM YAPILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR!

NOT:
Marka sıralaması alfabetik sıraya göre yapılmıştır.
Bence AMD. Tabii ki İntel tarafında çok güzel F/P işlemciler var ancak 11. Nesilde yeni anakart çıkarıp h410 ve b460 soketi öldürecekler için AMD

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Tek bir ürüne göre yorum yapsaydım İntel derdim fakat AMD birden çok ürünüyle piyasayı domine etmeyi başardı.
AMD için güzel bir yıldı 2020.

berkecix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berke Yıldız
kendi bütçem üzerinden değerlendirirsek i3 10100f ve ryzen 3 3100 arasında kalmıştım i3 10100f'in daha iyi olduğunu duydum 10100f aldım ve performansından gayet memnunum o yüzden oyumu intel tarafında kullandım

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Donanım Arşivi Forum, 2020 yılının EN BAŞARILI İŞLEMCİ markasını seçiyor! Sizce 2020 yılında en başarılı İŞLEMCİ markası kim oldu? Her markanın geniş bir ürün yelpazesi vardır lütfen tüm ürünleri göz önüne alarak değerlendirmenizi yapın tek bir ürün ile değerlendirmeyin!

Oylamanın sonucuna göre kazanan markaya DA Forum adına ödül verilecektir. Herkesi oylamaya bekliyoruz.

NOT:
Bak bu soru zor oldu işte. İntel 9. nesil faciasından sonra 10. nesilde güzel bir ivme yakaladı AMD ise 5000 serisi ile üst seviyeyi domine etti. Sonuçları görmek için İntel'e oy verdim :D.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

DrWaterbender

80+ Bronze
Çok net AMD son çeyrekteki zamlara kadar Ryzen5 3600 öneriliyordu orta düzeydeki her sisteme ve sonra Ryzen 5600x 5800x 5900x 5950x serileri geldi, İntelin 10. Nesiline rakip olarak geldiler ve üst segmentte çok daha başarılı işler sundular

• Beğen
Reaksiyonlar: Tera

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Üst seviye AMD giriş seviye INTEL.
Mesaj otomatik birleştirildi:

AMD yeni işlemcileri le %30 geliştircekmiş bu arada intel 14nm++++++++++++++++++++
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ryzen 5 3600 direkt. 2020'de çok iyiydi fiyatıyla.
2019.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Donanım Arşivi Forum, 2020 yılının EN BAŞARILI İŞLEMCİ markasını seçiyor! Sizce 2020 yılında en başarılı İŞLEMCİ markası kim oldu? Her markanın geniş bir ürün yelpazesi vardır lütfen tüm ürünleri göz önüne alarak değerlendirmenizi yapın tek bir ürün ile değerlendirmeyin!

NOT:
abi neden apple yok onlarda m1 i yaptı sonuçta

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı