Neler Yeni

2022 Yılında Apu Alacaklara Tavsiyeler

Cihangir

80+ Gold

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
ALMAYIN

Arkadaşlar Apu'nun 2022 Yılında artık bir hükmü kalmadı. F/P Konusunda çağın çok gerisinde artık. En Ucuz Apu Sistem 7.5K-8K Civarı. Ki Bu Fiyata 1660s sistemler bile geliyor.
Bu Yüzden Apu Alma Düşüncesinde Olan Kişiler Varsa Arkasına Bakmadan Kaçsınlar.

Çünkü 1-2K Para'dan Kaçıp, Apu Bana yeter düşüncesinde olanlar varsa, çok pişman olurlar. AAA Oyunları 720p 30fps bile oynayamazlar, rezalet görüntü kalitesine razı olsanız bile 20FPS'de sürünürsünüz.

Şimdi Bana Madem Apu Bu Kadar Kötü, Sen Neden Apu Kullanıyorsun Diyecekler Olacaktır, Şu yüzden:
Aldığım Zaman F/P idi. Ben O Zaman 3200g+B450 Prime PLUS+2x8 Corsair Vengeance Rami 1300TL'ye Almıştım. Bütçeme Uygundu Ve Aldım. Her Ne Kadar F/P'da olsa şuan rx570 sistem almadığıma pişmanım.
Her Neyse, Lafın Özü, bütçeniz 6-8k Arası ise, Ne Olursa Olsun En Kötü 6500xt Veya Gtx1660 sistem alın. Bu Dediğimi Dinlerseniz bana duacı olursunuz emin olun.

"Ben Sadece Valo, Cs, ETS, GTA 5 Oynayacağım ama" diyenler çok fazla olucaktır. Ne Olursa olsun yine de alıp paranızı heba etmeyin. Gerekirse Aç Kalın, 1-2K Farkı verip ekran kartlı cillop bir sistem çekin.

Tecrübeme dayalı Yorumumdu, Okuyanlara Teşekkürler.

Hatırlatma Bitmiştir.
Baştaki ALMAYIN yazısı mükemmeldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,723
Üyeler
157,275
Son üye
one123
Top Bottom