Neler Yeni

2022 yılında hala samsung s9+ alınır mı ?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,857
İsim
göksel yurtcan
şuan elimdeki iki cihazı satacağım ve toplam 3500/4000 tl gibi bir miktar para elime geçecek ve bende bu parayla samsung s9+ almak istiyorum fakat telefon eski olduğu için biraz tereddütlüyüm ama daha önce samsung note 5 kullanmıştım ve o zaman yıl 2020/2021 arasıydı şuan hala samsung s9+ alınır mı yoksa farklı modelleri mi yönelmeliyim aklımda bir iki model daha var eğer samsung almazsam oneplus nord n10 almayı düşünüyorum sizin önerileriniz nelerdir telefon olarak ne önerebilirsiniz xiomi telefon tercih etmiyorum bundan dolayı xiomi olmadan farklı cihaz olarak ne önerebilirsiniz yoksa s9+ daha mı iyi olur benim için önemli olan eski olması değil fakat beni korkutan bir iki arkadaş oldu bundan dolayı tereddütte kaldım sizce ne yapayım s9+ mı alayım farklı bir cihazmı ?

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Valla bende eski model bir samsung var pek özelliği yok a01 core mu ne öyle bir şey yıllardır kullanıyorum .

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Ben 2-3 ay öncesine kadar S6 kullanıyorum çok güzel ve yeterli bir cihazdı kasma donma yapmıyordu. Şarjları az dayanıyor ama kamerasının şuan kullandığım Note 10s den iyi olduğuna %100 eminim. Bence alınır.

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Şuan da samsung s9 kullanıyorum eski amiral gemisi harbi iyi telefon 2k ekran var 4k60fps video çekiyor kamera gayet güzel bence ama bazı yerlerde sorun çıkarıyor kamera da kumlanma gibi onda problem yok, bir sorunu var batarya 3000 mah yetmiyor bu telefona hızlı bitiyor baya günde 4 5 diyebilirim soracağın başka soru varsa cevaplarım bildiğim kadarıyla

Can...

80+ Platinum
Şuan da samsung s9 kullanıyorum eski amiral gemisi harbi iyi telefon 2k ekran var 4k60fps video çekiyor kamera gayet güzel bence ama bazı yerlerde sorun çıkarıyor kamera da kumlanma gibi onda problem yok, bir sorunu var batarya 3000 mah yetmiyor bu telefona hızlı bitiyor baya günde 4 5 diyebilirim soracağın başka soru varsa cevaplarım bildiğim kadarıyla
sence iphone 7 plus almakmı s9 mu almak

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,857
İsim
göksel yurtcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam elinizdeki telefon exynos işlemcili versiyon ise ısınıyor mu bazıları çok ısındığını söylüyor

serwintes

80+ Gold
şuan elimdeki iki cihazı satacağım ve toplam 3500/4000 TL gibi bir miktar para elime geçecek ve bende bu parayla samsung s9+ almak istiyorum fakat telefon eski olduğu için biraz tereddütlüyüm ama daha önce samsung note 5 kullanmıştım ve o zaman yıl 2020/2021 arasıydı şuan hala samsung s9+ alınır mı yoksa farklı modelleri mi yönelmeliyim aklımda bir iki model daha var eğer samsung almazsam oneplus nord n10 almayı düşünüyorum sizin önerileriniz nelerdir telefon olarak ne önerebilirsiniz xiomi telefon tercih etmiyorum bundan dolayı xiomi olmadan farklı cihaz olarak ne önerebilirsiniz yoksa s9+ daha mı iyi olur benim için önemli olan eski olması değil fakat beni korkutan bir iki arkadaş oldu bundan dolayı tereddütte kaldım sizce ne yapayım s9+ mı alayım farklı bir cihazmı ?
hayır alınmaz

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
hocam elinizdeki telefon exynos işlemcili versiyon ise ısınıyor mu bazıları çok ısındığını söylüyor
Exynos versiyon evet ısınıyor oyunlarda pubg de falan hdr 45 fps low 60 fps

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,857
İsim
göksel yurtcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
sence iphone 7 plus almakmı s9 mu almak
Bence samsung s9 ama her ne kadar android iyi olsada iphone modellerinden bi kasma oluyor hani bana mı denk geldi bilmiyorum ama öyle yani iphone 6 ya bak hala şuanda çoğu yeni çıkan telefonları kamera anlamında çekiyor kasma donma desen apple sana pek hissettirmiyor

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,857
İsim
göksel yurtcan
yurt dışı note 11 xiaomi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ha

hatta 5k ya çıkarsan note 11 pro
1673813635887.png
sanırım yazıyı okumadınız ?

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
peki onun yerine ne alabilirim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyunda değil hocam günlük kullanımda oyun asla oynanmayacak
Yok ısınma fazla yok çok az o da normal hani bir de bende ki yıpranmış sayılır bir de alacaksan amoled yanığı olmamasına dikkat et samsunglarda ekran kartı testi diye bir şey var telefon arama yerine bir kod yazıyorsun öyle açılıyor ondan yap kesinlikle araştırır bulursun samsung ekran test diye

Top Bottom