Neler Yeni

2022 yılında hala samsung s9+ alınır mı ?

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,657
İsim
göksel yurtcan
Kavisli edge ekran baya iyi ya seviyorum oyüzden samsung s9'u
bence çok seviyorum hocam çok kullanışlı oluyor bir arkadaşım s22 ultra kullanıyor tablet gibi telefon fakat tek elle kullanılabiliyor

Hurly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Kerem Yıldız
2019 haziranda almıştım s9+ hala kullaniyorum. Oyun vs oynamıyorum ısınma olmuyor bende. Şarjım 1 gün idare ediyor genelde çok zorlamazsam. Kasma donma vs hiç bişey yok. Bütçen o ise bence s9+ alınabilir ben memnunum. 2k ekran var ama 1080p kullanıyorum ben farkı zaten anlayamıyorum batarya yemesin ekstra diye. Ön kamera zayıf ışıkta kumlaniyor bı tık ama gece modu ile sorun olmuyor. Arka kameralar yeterince iyi.

serwintes

80+ Silver
Androidler arasında en iyi marka bence samsung hocam samsung s9 çıkalı 5 yıl oldu ama hala gideri var yeni çıkan telefona bakıyorum telefonun kamerası psulu efektli 1080p30 çekiyor samsung s9a bak 4k60 fps mis gibi kamera anlamında sizi tatmin edeceğini düşünüyorum 3000e aldım daha da ucuza alabilirdim ama aceleye geldi hala gideri var yani
yeni çıkan hangi telefona bakıyorsun sen şaka mısın bro s22 puslu çekiyor ya o zaman

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
yeni çıkan hangi telefona bakıyorsun sen şaka mısın bro s22 puslu çekiyor ya o zaman
1080p30 fps çeken 8 9k fiyat bandında olan telefonları diyorum hocam puslu dediğim kötü anlamında :D

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,657
İsim
göksel yurtcan
sen hangi yeni telefonlara bakıyosun hocam eğer 15000tl lik telefon tabi daha iyi biz bu fiyat için konuşuyoruz ve anladığım kadarıylada bu fayatta bu kameraya sahip başka telefon yok

serwintes

80+ Silver
sen hangi yeni telefonlara bakıyosun hocam eğer 15000tl lik telefon tabi daha iyi biz bu fiyat için konuşuyoruz ve anladığım kadarıylada bu fayatta bu kameraya sahip başka telefon yok
kankacım bak ben arkadaşa diyorum yeni çıkan androidlere puslu çekiyor diyor o zamanki çıkan s9 ile kıyaslıyorsa şimdi gelip s9 ile s22 yi kıyaslayacak o zaman direkt diyemez yeni androidler puslu çekiyor diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

p20 pro bak diyorum ya sana işte

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
kankacım bak ben arkadaşa diyorum yeni çıkan androidlere puslu çekiyor diyor o zamanki çıkan s9 ile kıyaslıyorsa şimdi gelip s9 ile s22 yi kıyaslayacak o zaman direkt diyemez yeni androidler puslu çekiyor diye

Ben bunu kastetmiştim örnek olarak https://www.epey.com/akilli-telefonlar/tecno-camon-19-pro.html
veya bu https://www.epey.com/akilli-telefonlar/redmi-note-11-pro-8gb.html pusludan kastım bence kamerası kötü anlamında dedim hocam

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,657
İsim
göksel yurtcan

hocam s9+ da p20 proda 2018 model biri amiral gemisi biri amiral gemisin alt modeli neden çok daha kaliteli bir marka amiral gemisi yerine daha düşük marka amiral gemisi bile olmaya bir telefon alayım ? sizin dediğiniz s9+dan çok daha mantıksız ben o zamanlar p20 lite almıştım telefon güzel fakat o telefon s9+ nın yanına yaklaşamaz

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
hocam s9+ da p20 proda 2018 model biri amiral gemisi biri amiral gemisin alt modeli neden çok daha kaliteli bir marka amiral gemisi yerine daha düşük marka amiral gemisi bile olmaya bir telefon alayım ? sizin dediğiniz s9+dan çok daha mantıksız ben o zamanlar p20 lite almıştım telefon güzel fakat o telefon s9+ nın yanına yaklaşamaz
Ya hocam birde kameraya bakıyorum kafam kadar koymuşlar ama bence kötü çekiyor tamam s9 da aşırı mı aşırı iyi değil ortalama bir kamera ancak her halükarda bunlardan daha iyi

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,657
İsim
göksel yurtcan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,399