Neler Yeni

2022 yılında hala samsung s9+ alınır mı ?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,857
İsim
göksel yurtcan
Yok ısınma fazla yok çok az o da normal hani bir de bende ki yıpranmış sayılır bir de alacaksan amoled yanığı olmamasına dikkat et samsunglarda ekran kartı testi diye bir şey var arama yerine bir kod yazıyorsun öyle açılıyor ondan yap kesinlikle araştırır bulursun samsung ekran test diye
biliyorum hocam zaten tek derdim şuan amoled yanığı olmayan ilan aramak bulamazsan mecbur Antakya esnafının kucağına oturacaz

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
biliyorum hocam zaten tek derdim şuan amoled yanığı olmayan ilan aramak bulamazsan mecbur Antakya esnafının kucağına oturacaz
Biz telefoncudan aldık direk test etmeden 2 dk kontrol edip aldım amoled yanıklı çıktı yani beni sorun etmiyor fazla bir yanığı yok çok az var

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,857
İsim
göksel yurtcan
bu kadar hırpalanmış bir cihazı neden almak istiyorsunuz veya xiaomi ile kötü bir anınız mı var
yazılım hocam eğer s9+ alırsam dex stationda alacağım ve şu ana kadar çok telefon kullandım başlıca olarak apple/huawei/nokia/motorola/oneplus/samsung/lenovo/lg bunlarda bazıları içlerinde en memnun kaldığım telefon nokia 8 ve samsung note 5 oldu motorolada çok güzel telefon z playini kullandım fakat şuan bulamıyorum

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
yazılım hocam eğer s9+ alırsam dex stationda alacağım ve şu ana kadar çok telefon kullandım başlıca olarak apple/huawei/nokia/motorola/oneplus/samsung/lenovo/lg bunlarda bazıları içlerinde en memnun kaldığım telefon nokia 8 ve samsung note 5 oldu motorolada çok güzel telefon z playini kullandım fakat şuan bulamıyorum
Hocam bütçeniz şuan nedir?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,857
İsim
göksel yurtcan

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
şuan elimdeki iki cihazı satacağım ve toplam 3500/4000 TL gibi bir miktar para elime geçecek ve bende bu parayla samsung s9+ almak istiyorum fakat telefon eski olduğu için biraz tereddütlüyüm ama daha önce samsung note 5 kullanmıştım ve o zaman yıl 2020/2021 arasıydı şuan hala samsung s9+ alınır mı yoksa farklı modelleri mi yönelmeliyim aklımda bir iki model daha var eğer samsung almazsam oneplus nord n10 almayı düşünüyorum sizin önerileriniz nelerdir telefon olarak ne önerebilirsiniz xiomi telefon tercih etmiyorum bundan dolayı xiomi olmadan farklı cihaz olarak ne önerebilirsiniz yoksa s9+ daha mı iyi olur benim için önemli olan eski olması değil fakat beni korkutan bir iki arkadaş oldu bundan dolayı tereddütte kaldım sizce ne yapayım s9+ mı alayım farklı bir cihazmı ?
Günlük kullanımda kesinlikle alınır

serwintes

80+ Gold
yani o telefonu satanlar artık o telefondan kaçanlar 1 2 yıl kullanamayacaksın bile o cihazı
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani o telefonu satanlar artık o telefondan kaçanlar 1 2 yıl kullanamayacaksın bile o cihazı
ha illa alacaksan şuna dikkat et ekran değişmiş mi ekran değiştiyse bulaşma

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,857
İsim
göksel yurtcan
hocam benim hala samsung note 4 kullanan tanıdığım var iphone 6s hala satan bir telefon bunlar amiral gemileri malzeme kaliteleri ve yazılısal olarak sağlam telefonlar benim arkadaşlarıdan çoğu xiomi kullanıyor xiomi note 8 ve 8pro daha şu andan tarih olmaya başladı bile fakat samsung note 5 s6/s7 bu telefonlar hala kullanılıyorsa burada yazılım ve malzeme kalitesi farkını görürsünüz

serwintes

80+ Gold
hocam benim hala samsung note 4 kullanan tanıdığım var iphone 6s hala satan bir telefon bunlar amiral gemileri malzeme kaliteleri ve yazılısal olarak sağlam telefonlar benim arkadaşlarıdan çoğu xiomi kullanıyor xiomi note 8 ve 8pro daha şu andan tarih olmaya başladı bile fakat samsung note 5 s6/s7 bu telefonlar hala kullanılıyorsa burada yazılım ve malzeme kalitesi farkını görürsünüz
valla bende yazın tel değiştiricem p20 lite kullanıyorum hızı yönünden hiçbir problemi yok cihazın bir kere ekran değiştirdim sadece o düzen tutmadı bazen diyorum telefon niye değiştireyim diye

valla bende yazın tel değiştiricem p20 lite kullanıyorum hızı yönünden hiçbir problemi yok cihazın bir kere ekran değiştirdim sadece o düzen tutmadı bazen diyorum telefon niye değiştireyim diye
huawei cihazlara da bakabilirsin o yüzden taş gibi cihazlar

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,857
İsim
göksel yurtcan

huawei cihazlara da bakabilirsin o yüzden taş gibi cihazlar
şuanki huawei cihazlarda google desteği yok hocam babam p smart 2021 aldı aldığına bin pişman oldu

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Androidler arasında en iyi marka bence samsung hocam samsung s9 çıkalı 5 yıl oldu ama hala gideri var yeni çıkan telefona bakıyorum telefonun kamerası psulu efektli 1080p30 çekiyor samsung s9a bak 4k60 fps mis gibi kamera anlamında sizi tatmin edeceğini düşünüyorum 3000e aldım daha da ucuza alabilirdim ama aceleye geldi hala gideri var yani

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,857
İsim
göksel yurtcan
Androidler arasında en iyi marka bence samsung hocam samsung s9 çıkalı 5 yıl oldu ama hala gideri var yeni çıkan telefona bakıyorum telefonun kamerası psulu efektli 1080p30 çekiyor samsung s9a bak 4k60 fps mis gibi kamera anlamında sizi tatmin edeceğini düşünüyorum 3000e aldım daha da ucuza alabilirdim ama aceleye geldi hala gideri var yani
anladım hocam zaten beni asıl çeken edge ekran ve kamerası oldu teşekkürler muhtemelen s9+ alacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
981,295
Üyeler
155,236
Son üye
turhan44