Neler Yeni

2022 yılında hala samsung s9+ alınır mı ?

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
note 11 pro kullandın mı daha önce ???
Hayır Sadece kamera anlamında dedim 1080p30 çekiyor diye dedim 1080p30 fps bence günümüz için yeterli değil ha telefon şarj anlamında iyi gözüküyor 5000 mah var gayet iyi ram desen iyi ama kamera için bence iyi değil internetten gördüklerim kadarıyla diyorum bunları

serwintes

80+ Silver
hocam s9+ da p20 proda 2018 model biri amiral gemisi biri amiral gemisin alt modeli neden çok daha kaliteli bir marka amiral gemisi yerine daha düşük marka amiral gemisi bile olmaya bir telefon alayım ? sizin dediğiniz s9+dan çok daha mantıksız ben o zamanlar p20 lite almıştım telefon güzel fakat o telefon s9+ nın yanına yaklaşamaz

Hayır Sadece kamera anlamında dedim 1080p30 çekiyor diye dedim 1080p30 fps bence günümüz için yeterli değil ha telefon şarj anlamında iyi gözüküyor 5000 mah var gayet iyi ram desen iyi ama kamera için bence iyi değil internetten gördüklerim kadarıyla diyorum bunları
kanka valla ben objektif yorum yapayım sana anneme aldık telefonu ön kamerasını beğenmiyorum ben yani 8 plusta var onun ön kamerası daha iyi ama arka kamerası iş yapıyor yani gece çekimi olsun gündüz çekimi olsun ahını alıyon telefonun

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,657
İsim
göksel yurtcan
hocam kameraları zaten razelet onu geçtim telefonların biri 4k60 fps kayıt alıyor diğeri 1080p30 bu xiaomi nin benim elimde olan a31den tek farkı işlemcisi kalıyor buda bana yetmiyor s9+ alacağım kesin kararımı verdim zaten xiaomi asla düşünmüyordum

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
kanka valla ben objektif yorum yapayım sana anneme aldık telefonu ön kamerasını beğenmiyorum ben yani 8 plusta var onun ön kamerası daha iyi ama arka kamerası iş yapıyor yani gece çekimi olsun gündüz çekimi olsun ahını alıyon telefonun
Ya tabi fotoğraf çekiminde iyi olabilir ona lafım yok ama video tarafı bence yetersiz arkadaşta bu vardı yanlış hatırlamıyorsam https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-vivo-y22s-128-gb-fiyati,100292035.html tiktok efekti gibi çekiyor yani gerçekçilikten bir tık uzak görseniz anlarsınız yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam kameraları zaten razelet onu geçtim telefonların biri 4k60 fps kayıt alıyor diğeri 1080p30 bu xiaomi nin benim elimde olan a31den tek farkı işlemcisi kalıyor buda bana yetmiyor s9+ alacağım kesin kararımı verdim zaten xiaomi asla düşünmüyordum
Hocam almadan önce bir kamerasına bakın iyice heryerine bakın öyle alın ben direkt aldım ekran yanıklı çıktı aman aynı hatayı yapmayın

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,657
İsim
göksel yurtcan
ki zaten xiaomi telefonları bir süze sonra kendi kendine yavaşlıyor kasmaya başlıyor ve kendini zorla değiştermenizi sağlıyor ama samsungda öyle bir sorun yaşamadım ben 2021de ocak ayında samsung a31i sıfır olarak aldım bir arkadaşımda o zamanlar ünlü olan note 8 pro aldı fakat arkadaşımın telefonu benimkinden çok daha fazla kasmaya ve kendini zorla sattırmaya zorladı arkadaşımda sonra a52 aldı gayette memnun kaldı

serwintes

80+ Silver
Ya tabi fotoğraf çekiminde iyi olabilir ona lafım yok ama video tarafı bence yetersiz arkadaşta bu vardı yanlış hatırlamıyorsam https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-vivo-y22s-128-gb-fiyati,100292035.html tiktok efekti gibi çekiyor yani gerçekçilikten bir tık uzak görseniz anlarsınız yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam almadan önce bir kamerasına bakın iyice heryerine bakın öyle alın
valla ben de video çekimini bilmiyorum ama foto da s9+ dan iyi bi telefondur

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,657
İsim
göksel yurtcan

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
valla ben de video çekimini bilmiyorum ama foto da s9+ dan iyi bi telefondur
O sizin düşünceniz megapiksel zaten bildiğim kadarıyla uzakta ki cisimleri yaklaştırdığımızda daha net görmemizi sağlayan bir şey ama bu konuda işlemcide önemli işlemcinin kamerayı beslemeside önemli kamerası iyi olan bir telefonun diğer özelliklerinin kötü olduğunu pek düşünmem çünkü bu telefon madem böyle bir çekim yapıyor ozaman işlemcisi sağlamdır kafasındayım

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,657
İsim
göksel yurtcan
O sizin düşünceniz megapiksel zaten bildiğim kadarıyla uzakta ki cisimleri yaklaştırdığımızda daha net görmemizi sağlayan bir şey ama bu konuda işlemcide önemli işlemcinin kamerayı beslemeside önemli kamerası iyi olan bir telefonun diğer özelliklerinin kötü olduğunu pek düşünmem çünkü bu telefon madem böyle bir çekim yapıyor ozaman işlemcisi sağlamdır kafasındayım
şuan hocam megapiksel yeni telefonlarda hiç bir işe yaramıyor önemli olan lens ve mercek kalitesi bunlarda pahalı ve komplike teknolojiler bundan dolayı ucuz telefonlarda bu lensleri ve mercekleri kullanmıyorlar

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,657
İsim
göksel yurtcan
hocam bu gün düz s9 aldım dediğiniz gibi çok güzel bir telefonmuş gerçekten iyiki xiami falan bakmamışım ilk izlenimlerim çok güzel telefonla

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
hocam bu gün düz s9 aldım dediğiniz gibi çok güzel bir telefonmuş gerçekten iyiki xiami falan bakmamışım ilk izlenimlerim çok güzel telefonla
Hocam hayırlı olsun öncelikle kameradan ayarlarıda iyice yapın çok güzel olur.( Ayarlardan pro video bölümünden 21:9 Uhd 3840x1644 yapın ozaman çok güzel oluyor pro video modunda kamera) Telefonun gece performansı ortalama bu fiyata bence iyi kasmalar çok nadir olabilir bilmiyorum ben de telefon açılırken oluyor okadar bir inceleme bekleriz ozaman tekrardan hayırlı olsun

Top Bottom