Neler Yeni

2023 de ps3 super slim alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet Buğra güngörmez

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama
arkadaşlar 5000 TL var bende harcamayı düşünüyorum. 4500 e buldum çift kol 500 gb multimanlı 40 50 oyun yüklü geliyor sizce alınır mı? sıkıntı yaşarmıyım baya eski cihaz olduğu için
Öncelikle şunu bilmelisin oyunların hepsi korsan.Oynayacağın oyunlara bağlı genelde eski oyunları oynayacaksan ya da pes fifa atacaksan arkadaşlarla alınabilir.Ayrıca genelde kollar da çakma çıkıyor bu arada (ölü bölgeler oluyor).

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet Buğra güngörmez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle şunu bilmelisin oyunların hepsi korsan.Oynayacağın oyunlara bağlı genelde eski oyunları oynayacaksan ya da pes fifa atacaksan arkadaşlarla alınabilir.Ayrıca genelde kollar da çakma çıkıyor bu arada.
korsan olduğunu biliyorum yani evde pes fifa atarım başka oyunlar da oynarım da verceğim paraya yazık olmasın sıkıntı çıkarmı diye sordum

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
arkadaşlar 5000 TL var bende harcamayı düşünüyorum. 4500 e buldum çift kol 500 gb multimanlı 40 50 oyun yüklü geliyor sizce alınır mı? sıkıntı yaşarmıyım baya eski cihaz olduğu için
Oyunları çok eski kaldı artık. Alınacak para verilecek cihaz değil bana göre. Ps4 te bile oyunlar bana kötü görünüyor.

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
eski oyunlar da kötüdeğil kaliteli oyunlar
Günümüz oyunlarını oynadıktan veya izledikten sonra, o oyunlar hem oynanış hem de grafik anlamında yetersiz kalıyor. İlk başlarda nostaljik his ile oynarsınız ama sonrasında çabuk sıkılabilirsiniz. Cihaz da baya eski zaten sorun çıkarma ihtimali her zaman olacaktır. Karar sizin tabi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rdr1, gta4, gta5 yada pes fifa mc oynayacaksa alınır bence
Grafik kalitesi artık tatmin edici seviyede değil. Gta 5 ve Gow oynanır ama onların bile görüntü kalitesi çok düşük kalıyor 2023 yılında artık.

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama
Günümüz oyunlarını oynadıktan veya izledikten sonra, o oyunlar hem oynanış hem de grafik anlamında yetersiz kalıyor. İlk başlarda nostaljik his ile oynarsınız ama sonrasında çabuk sıkılabilirsiniz. Cihaz da baya eski zaten sorun çıkarma ihtimali her zaman olacaktır. Karar sizin tabi.
Kardeşim adam belki nostaljik birisidir.metal gear solid 1 oynamak için hala ps1 alanlar var.

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,711
İsim
Gtx 1090Tİ
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet Buğra güngörmez

Grafik kalitesi artık tatmin edici seviyede değil. Gta 5 ve Gow oynanır ama onların bile görüntü kalitesi çok düşük kalıyor 2023 yılında artık.
9 sene önce vardı bende yine korsan ps3 güzeldi yani şuan da birkaç oyununa baktım yt den güzel bi nostalji yaşarım en az sıkılmadan oynayacağım 20 30 oyun var

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama

Evet maalesef grafik seviyeleri günümüze göre baya kötü geliyor bazılarının ama grafikleri arkadaş çok umursamıyorsa gayet alınır bence.Zaten türkiyedeyiz artık 5000tl ye telefon bile yok

Top Bottom