Neler Yeni

2023 yılında ps4 alınır mı?

aidan16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
aliaydan düvenci
Selamlar, hayatımda hiç konsol sahibi olmadım. Bu yaz bi ps4 almaya karar verdim. Ama aklımda bi soru var 2023 yılında ps4 alınır mı?
özellikle playstation özel oyunlarını oynamak istiyorum. bi ps plus alır geçerim diye düşünüyorum.
sizce alınır mı?

egebaranakk0

80+ Silver
Selamlar, hayatımda hiç konsol sahibi olmadım. Bu yaz bi ps4 almaya karar verdim. Ama aklımda bi soru var 2023 yılında ps4 alınır mı?
özellikle playstation özel oyunlarını oynamak istiyorum. bi ps plus alır geçerim diye düşünüyorum.
sizce alınır mı?
Hocam bi hevesle aliyosunuz oyunlar bitince m*l gibi ortada kaliyosunuz ayni durumu yaşadım 2 bin liraya satmiştim gelen parayida valorant hesabıma yatirmiştim kendimi bi tık sal*k hissetsemde şuan için mutluyum

aidan16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
aliaydan düvenci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2.el olarak alınır. 4000-5000tl ye alacağın bir sistemden fazlasını sunuyor sana.
evet 2.el bakıyorum. bursada Playbox adında bir mağaza buldum bi bilgin var mı bu mağaza hakkında?

Lory

80+
evet 2.el bakıyorum. bursada Playbox adında bir mağaza buldum bi bilgin var mı bu mağaza hakkında?
Maalesef yok. Ama mağazalar biraz pahalı oluyor. Ucuz olsada tamir görmüş cihazlar falan oluyor. Bence aynı ilden kurum olmayan birinden test edip alman daha iyi olur.

Ben hem PS4 aldım hem PS4 sattım. Ve bunu yaparak güvenli alışveriş yapabilirim. Sanda böyle yapmanı öneririm.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
sizce alınır mı?
Al, 400TL ye zam gelmeden 1 sene PS+ al oyunları sömür, sonra aldığın fiyattan fazlasına sat. Tabi dolar bazında zararın olur ama rahat rahat oyun oynadığın 1 senen olur 😀

Slim al Fat kasa alma bu arada. Hatta aradaki fiyat farkı genelde az oluyor bulursan Pro al.

aidan16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
aliaydan düvenci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maalesef yok. Ama mağazalar biraz pahalı oluyor. Ucuz olsada tamir görmüş cihazlar falan oluyor. Bence aynı ilden kurum olmayan birinden test edip alman daha iyi olur.

Ben hem PS4 aldım hem PS4 sattım. Ve bunu yaparak güvenli alışveriş yapabilirim. Sanda böyle yapmanı öneririm.
anladım hocam sağolun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Al, 400TL ye zam gelmeden 1 sene PS+ al oyunları sömür, sonra aldığın fiyattan fazlasına sat. Tabi dolar bazında zararın olur ama rahat rahat oyun oynadığın 1 senen olur 😀

Slim al Fat kasa alma bu arada. Hatta aradaki fiyat farkı genelde az oluyor bulursan Pro al.
slim almayı düşünüyorum. fat kasaların kronik sorunlu olduğu söyledi daha önce.

• Beğen
Reaksiyonlar: Lory

equionx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ahmet küçük
Pro candır

Lory

80+
anladım hocam sağolun.

slim almayı düşünüyorum. fat kasaların kronik sorunlu olduğu söyledi daha önce.
Ben fat kullandım. Pek bir sorunu yoktu.
1 yıl aralık ile bakımını yaparsan güzel aslında, fanı biraz ses çıkarıyor yük altında o doğrudur. Ancak bu ses yakında değilsen pek duyulmuyor.

Slimde güzeldir fiyatını hakediyor oda.

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,723
İsim
Gtx 1090Tİ
sizce alınır mı?
Ucuza temiz bulursan al

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Kaan P
Steam
steamcommunity.com/id/z0rden
Ps4 kullanıcısı olarak alınmaz hdd dakikalarca bekliyorsun grafikler yerlerde duvar kağıdı bile msaa falan yok köşeli gözüküyor düz duvar üstüne biriktir bari series s al gamepass ile takılırsın ps4 oyunları da bir ton para zaten

Playbox bursa diye bir yerden 8500tlye almayı düşünüyorum 1 yıl garantide veriyor ama daha emin değilim. 2.el satış sitelerinden de alabilirm.
Kesinlikle alınmaz git 10500e series s al

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,213
İsim
Ahmet Sevinç
Ps4 kullanıcısı olarak alınmaz hdd dakikalarca bekliyorsun grafikler yerlerde duvar kağıdı bile msaa falan yok köşeli gözüküyor düz duvar üstüne biriktir bari series s al gamepass ile takılırsın ps4 oyunları da bir ton para zaten

Kesinlikle alınmaz git 10500e series s al
series s ile 720p de oynayacak adam yeni nesil oyunu onu almasındansa hiç almasın daha iyi
ayrıca ps4 e ssd takılamıyor mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,214
Üyeler
146,901
Son üye
emrecnylm
Top Bottom