Neler Yeni

2024 zamları gelmeden sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf Eren Şaşmaz
Bütçe
40000
Arkadaşlar merhabalar biliyorsunuz 2024 yılına girdik ve PC bileşenlerinde zam geleceği haberleri etrafta var. Ben de aşırı şekilde ürünler zamlanmadan önce bir sistem dizmek istiyorum. Bütçe olarak maksimum 40k bütçem var. İçinde sıvı soğutma da olacak şekilde sistem lazım. Mümkünse AMD işlemci li olsun. İlgilenenler için şimdiden teşekkür ederim.

elbet2gun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
elbette
Arkadaşlar merhabalar biliyorsunuz 2024 yılına girdik ve PC bileşenlerinde zam geleceği haberleri etrafta var. Ben de aşırı şekilde ürünler zamlanmadan önce bir sistem dizmek istiyorum. Bütçe olarak maksimum 40k bütçem var. İçinde sıvı soğutma da olacak şekilde sistem lazım. Mümkünse AMD işlemci li olsun. İlgilenenler için şimdiden teşekkür ederim.
moralini bozmak istemem ama o zamlar çoktan geldi. bugün 27 bine spete attığım sistem 29 bin olmuş. bu 22bin küsüre satılan ataberk midir nedir itopyanın sitemi 32.000 bin olmuş. anlık değişiklik mi yoksa bilmiyorum işte kafam karışık moralim bozuk.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf Eren Şaşmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
moralini bozmak istemem ama o zamlar çoktan geldi. bugün 27 bine spete attığım sistem 29 bin olmuş. bu 22bin küsüre satılan ataberk midir nedir itopyanın sitemi 32.000 bin olmuş. anlık değişiklik mi yoksa bilmiyorum işte kafam karışık moralim bozuk.
Anlıyorum. Hazır almak istemiyorum sistemi, belki ondan dolayı her ürüne zam gelmemiş olabilir. Bu yüzden elimizden geldiğince hızlı, zam gelmemiş şekilde iyi ürünler almam lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berat
Benimde Çok Moralim Bozuk hocam, o ataberk sistemini alıcaktım bende bugun yarin, olsun çok zam gelmez dedim 10K ZAM gelmiş Hiç hoş olmadı

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Normalde 36k işlemci soğutu var diye 39k.

nvidia istiyorsan bu var soğutcu filan alman lazım

7800xt saf güç ve vram olarak 4070'ten iyi

elbet2gun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
elbette
bilemiyorum ki çok artıyor malesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf Eren Şaşmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benimde Çok Moralim Bozuk hocam, o ataberk sistemini alıcaktım bende bugun yarin, olsun çok zam gelmez dedim 10K ZAM gelmiş Hiç hoş olmadı
Görmüştüm bende. Fakat bütçem daha fazla olduğu için bakmadım.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Zamlar geldi zaten. Geçen ay 4700e almadığım telefonu 5500e aldım bugün 😅

wandall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Veysel Kuşcu
Lanet edecem edemiyorum beni bulur diye 75 e almadigim sistem 90 k olacak gibi valla bilemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf Eren Şaşmaz
Lanet edecem edemiyorum beni bulur diye 75 e almadigim sistem 90 k olacak gibi valla bilemiyorum
Aynen o şekil durum kötüye gidiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normalde 36k işlemci soğutu var diye 39k.

nvidia istiyorsan bu var soğutcu filan alman lazım

7800xt saf güç ve vram olarak 4070'ten iyi
DDR4 sistem de olabilir. Sistemin her parçasının iyi olmasını istiyorum. Bir de toplama istiyorum. Kendim toplamak istiyorum.

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Batuhan

bu sistemi alıp ayriyetten bunu alırsan 10 numara olur eğer 1-2k çıkarım falan anakart b650m-k yapıp ssd değiştirebilirsin veya ssd yerine ramleri 32 olabilir

ama anakart yerine ssd ve ram değiştirip soğutucu almak daha mantıklı gibi bütçene göre

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil

bu sistemi alıp ayriyetten bunu alırsan 10 numara olur eğer 1-2k çıkarım falan anakart b650m-k yapıp ssd değiştirebilirsin veya ssd yerine ramleri 32 olabilir

ama anakart yerine ssd ve ram değiştirip soğutucu almak daha mantıklı gibi bütçene göre
Attığın sistemin fiyat avantajı yok aynısını kendin toplasan b650 koyarsın bir tık daha iyi ramler koyarsın vs.

Top Bottom