Neler Yeni

2024'te ekteki sistem alınır mı?

decowi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet
Screenshot_2024-07-28-11-15-11-198_com.android.chrome.jpg
Arkadaslar selamlar, görüntüdeki sistem 34k dolaylarında şuan. Sizce alınır mı 2024 yılı için mantıklı mı? Arada sırada oyun oynayacagim onun dışında arcgis, arcgispro mapinfo falan kullanırım mühendislik uygulamaları falan yani, ekran kartı anakart MSI olmak şartıyla alternatif öneri sisteminiz var mı?

knizel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Gerçek Deniz Cinel
Bütçeyi biraz zorlayarak işlemciyi 5700x3D yapabilirsiniz. Onun dışında hem ara sıra oyun hem de mühendislik için gayet güzel bir sistem olmuş.

cruzershi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Eray Altınordu
Bu bütçeyle çok daha iyi hazır sistemler var diye biliyorum

decowi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bütçeyle çok daha iyi hazır sistemler var diye biliyorum
Hocam evet çok daha iyi sistemler var ancak o sistemlerin ya işlemcisi mpk veya trade ya ana donanım bileşenleri zotac bilmem ne tarzında güvenilir olmayan malzeme kalitesi berbat markalar o yüzden belirttim ana donanım bileşenleri msi olan alternatif sistem önerebilir misiniz diye

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Mustafa Yeşilyurt
4060 8GB ekran kartı almam şahsen alacaksam 12gb alırım o kadar 4060 a küfür gibi 8gb koymuşlar

meedo

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Heisenberg
Hocam evet çok daha iyi sistemler var ancak o sistemlerin ya işlemcisi mpk veya trade ya ana donanım bileşenleri zotac bilmem ne tarzında güvenilir olmayan malzeme kalitesi berbat markalar o yüzden belirttim ana donanım bileşenleri msi olan alternatif sistem önerebilir misiniz diye
Kanka vatana bakabilirsin msi ekran kartlı sistemler var

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,078
İsim
Emir
Zotac berbat bir marka değil.Ortalama bir marka.Marka takıntısı yapmayıp sistem önerebiliriz.Marka takıntısı yapacaksanız sistemi kazık fiyata alıp pişman olrsunuz.Bu sistem ne kadar tutuyor?

decowi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zotac berbat bir marka değil.Ortalama bir marka.Marka takıntısı yapmayıp sistem önerebiliriz.Marka takıntısı yapacaksanız sistemi kazık fiyata alıp pişman olrsunuz.Bu sistem ne kadar tutuyor?
34k şuan bu sistem, bahsettiğin alt sınıf markalarin malzeme kalitesi gerçekten kötü köklü firmalardan parça alırsan hem servis desteğin sağlam olur hem garantide sıkıntı yaratmazlar derdim o benim marka umrumda değil

burakdiA

80+
Zotac alt sınıf marka değildir bu arada.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,250
Üyeler
150,434
Son üye
QASERİO
Top Bottom