Neler Yeni

20k 3060ti Bilgisayar Aldım. H.o - G.o?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sercan
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim biraz acemilik yapıp danışmadan bi bilgisayar aldım keşke önce danışsaydım tam olarak 20.000 tuttu bu kasa yorumlarınız nedir fiyatı yerinde mi iyi mi yapmışım kötü mü deneyimli arkadaşların fikirlerini bekliyorum

Screenshot_1.png

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,090
İsim
bilo
İlgilendiği Kategoriler
Her şeyden ufak ufak
Steam
bilofficial
Gaminggentr üzerinde aynı fiyata 3070 sistem satılıyor. Bunun tek artısı anakartı iyi. Neyse almışsınız artık hayırlı olsun ne diyelim.

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Hasan Öztürk
Muhtemelen gaming.gen.tr'den aldın. Anakartı gereksiz yere yükseltip boşuna bütçeni zorlamışsın. O fiyatlara 3070'li sistem vardı. Genel olarak kötü değil, psu'yu 650w'a özelleştirmen doğru bir seçim olmuş. 3060ti gddr6x aldığın için 3070'e yakın fps'ler alacaksın lakin anakarta ödediğin ücret burda gereksiz bir harcama olmuş.

Ha bir de ram'leri RGB'li seçip +200 TL ödemişsin o keyfe keder bir harcama senin bileceğin iş :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gaminggentr üzerinde aynı fiyata 3070 sistem satılıyor. Bunun tek artısı anakartı iyi. Neyse almışsınız artık hayırlı olsun ne diyelim.
bende oradan aldım monza 3060ti psu ve anakartı değiştirdim

R3b311i0n_01

80+ Bronze
silindi

Son düzenleme:

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
bende oradan aldım monza 3060ti psu ve anakartı değiştirdim
3060ti için biraz yüksek bi fiyat ama parça kalitesi güzel. Alınan malın kötüsü olmaz artık, 1080p oynayacaksan h.o

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
793
İsim
Ahmet Yıldırım
Anakartın iyi ama gümüşlarin içinde bulunan bir altın gibi olmuş. 20k'ya 3070 sistemler var diye biliyorum ama sıkıntı etme işin sadece oyunsa gayet yeter iyi performans alırsın. Yalnız işlemcini soğutucuya ihtiyacı var stok fan yeterli olmaz. Kule tipi ya da sıvı soğutma alabilirsiniz ileriki zamanlarda. Hayırlı olsun mutlu mutlu vakit geçirin. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sercan
aslında siparişi bugun verdim anakartı değiştirebilirim siz hangi anakartı kullanırdınız ben anakarttan pek anlamıyorum ama ilerde de bi yükseltme yapacaksam işe yarar diye yükseltmiştim

omer_34

80+ Silver
Anakartın iyi ama gümüşlarin içinde bulunan bir altın gibi olmuş. 20k'ya 3070 sistemler var diye biliyorum ama sıkıntı etme işin sadece oyunsa gayet yeter iyi performans alırsın. Yalnız işlemcini soğutucuya ihtiyacı var stok fan yeterli olmaz. Kule tipi ya da sıvı soğutma alabilirsiniz ileriki zamanlarda. Hayırlı olsun mutlu mutlu vakit geçirin. :)
sıvı soğutma değil de kule tipi yeterli olacaktır bence de

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
793
İsim
Ahmet Yıldırım
sıvı soğutma değil de kule tipi yeterli olacaktır bence de
Sıvı soğutma güzel duruyor kasa sıkışık tıkışık gözükmüyor hem de daha sessiz bütçe varsa ben sıvı soğutma tercih ederdim. Ama dediğiniz gibi kule tipi de yeterli.

omer_34

80+ Silver
Sıvı soğutma güzel duruyor kasa sıkışık tıkışık gözükmüyor hem de daha sessiz bütçe varsa ben sıvı soğutma tercih ederdim. Ama dediğiniz gibi kule tipi de yeterli.
ilerisi için de düşünülürse olabilir tabi hocam

Top Bottom