Neler Yeni

20k bütçe ile ders için kullanılacak laptop tavsiyesi.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Muhammet Kürkçü
Bütçe
20000
Oyun oynamayacak ders için kullanılacak aklımda amd işlemcili laptoplar var önerilerinizi bekliyorum. Bütçe küçük olsada aşabilir

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Muhammet Kürkçü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence alan kişiyi ders içinse macbook'a ikna et çok daha kulanışlı ders için
Hocam pek macbook modellerine hakim değilim acaba 20k bütçede 15 falan macbook varmı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Nihat

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Muhammet Kürkçü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam pil verimliliği açısından falan amd r7 7730u falan almak daha mantıklı olmazmı acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. elede bulursunuz bende çok hakim değilim ablamda var ondan biliyorum
Ekran falan kalitelimi hocam. Birkaç orta seviye Windows laptop geçti elime hepsinin ekranı çok kötü gelmişti bana. Macbook ta yaşarmıyım bunu ve sizce 13 inç sırıtıyor mu çok?

Hocam ikna edebilirsem direk macbook aldırıcam ders için biçilmiş kaftan.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Nihat
Hocam pil verimliliği açısından falan amd r7 7730u falan almak daha mantıklı olmazmı acaba?

Her ikisinin de Typical TDP değeri 15 watt ama R7 7730U'nun maksimum TDP değeri hiç bir yerde yazmıyor. TDP'nin yanında tasarım ve soğutma performansı gibi kriterlerde çok önemlidir. Bu yüzden Modern 15 önerdim.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Muhammet Kürkçü
Her ikisinin de Typical TDP değeri 15 watt ama R7 7730U'nun maksimum TDP değeri hiç bir yerde yazmıyor. TDP'nin yanında tasarım ve soğutma performansı gibi kriterlerde çok önemlidir. Bu yüzden Modern 15 önerdim.
Hocam genel olarak verimlilik konusunda amd her zaman intelden iyidir. İlla intel olacaksa bile i7 1225u falan almak daha mantıklı değilmi?

akifxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
akif güngör

Ekran falan kalitelimi hocam. Birkaç orta seviye Windows laptop geçti elime hepsinin ekranı çok kötü gelmişti bana. Macbook ta yaşarmıyım bunu ve sizce 13 inç sırıtıyor mu çok?

Hocam ikna edebilirsem direk macbook aldırıcam ders için biçilmiş kaftan.
2. ele ikna et macbook al ablamınki eski model olmasına rağmen ekran renkleri baya canlı benim 2023 model laptobumdan iyi duruyor çoğu zaman

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Muhammet Kürkçü
2. ele ikna et macbook al ablamınki eski model olmasına rağmen ekran renkleri baya canlı benim 2023 model laptobumdan iyi duruyor çoğu zaman
13 inç ekranda 2k şimdi cam gibi duruyordur. Eğer ikna edebilirsem direk macbook aldırıcam zaten.

Hanımlar için çok güzel laptop hafif ince bataryası iyi gidiyor ekranı gayet iyi
Aklımda olan modellerden ama bu fiyata ryzen 7 7730 alınabiliyorken almak ne kadar mantılı olur bilemiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,967
Üyeler
150,973
Son üye
FrancisMclaughlin
Top Bottom