Neler Yeni

20k bütçe ile ders için kullanılacak laptop tavsiyesi.

Emsal

80+ Silver
13 inç ekranda 2k şimdi cam gibi duruyordur. Eğer ikna edebilirsem direk macbook aldırıcam zaten.

Aklımda olan modellerden ama bu fiyata ryzen 7 7730 alınabiliyorken almak ne kadar mantılı olur bilemiyorum.
Hocam laptop kalitesi de önemli bence direk işlemci bazlı almayın paranın birazı da malzeme ve ekran kalitesi gitse hanımlar için özellikle daha iyi olur diye düşünüyorum

Mesela şu laptop da güzel sayılır

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Muhammet Kürkçü
Hocam laptop kalitesi de önemli bence direk işlemci bazlı almayın paranın birazı da malzeme ve ekran kalitesi gitse hanımlar için özellikle daha iyi olur diye düşünüyorum

Evet ama uzun ömürlü olması açısından kasa kalitesi kadar işlemcinin gücünde önemli. Birkaç sene sonra birkaç işlemde bilgisayar bayılırsa ne anladım o kadar para vermeye. Hocam bu laptopda çok iyiymiş macbook almazsak muhtemelen buna yönelirim.

Emsal

80+ Silver
Evet ama uzun ömürlü olması açısından kasa kalitesi kadar işlemcinin gücünde önemli. Birkaç sene sonra birkaç işlemde bilgisayar bayılırsa ne anladım o kadar para vermeye. Hocam bu laptopda çok iyiymiş macbook almazsak muhtemelen buna yönelirim.
Macbook zaten altın gibi yatırım aracı oldu:)

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Muhammet Kürkçü

Emsal

80+ Silver
Adamları çok sevmiyorum ama adamlar gerçekten yapınca yapıyor. Yiğidi öldür hakkını yeme.
Evet ben de inşaallah zorda kalmazsam almayı düşünmüyorum ama 2.el alabilirim parayı en azından onlara vermiş sayılmam

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Muhammet Kürkçü
Evet ben de inşaallah zorda kalmazsam almayı düşünmüyorum ama 2.el alabilirim parayı en azından onlara vermiş sayılmam
0 ile 2.el arasındaki makas bayağı bir açık kesinikle temiz bir 2.el alın geçin. 13 inç olması biraz can sıkıyor ama ekranın 2k olması telafi ediyor gibi bir şey

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Muhammet Kürkçü

Hocam bu site güvenilir mi??

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ders içinse iPad Air M1 alın hocam. Küçük Macbook gibi. Eksik kalır yanı yok diyebilirim. Hem de kalemle de kullanılıyor.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Muhammet Kürkçü

Emsal

80+ Silver

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Muhammet Kürkçü
Hocam pahalı bence o ekstra bir kasası ya da ekranı vs yok

Paran boşa gitmesin bari

Thinkbook 5700u 17k civarı ona da bakabilirsin
Hocam bu bayağı iyiymiş. Ram upgrade yapılıyormu acaba?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,967
Üyeler
150,973
Son üye
FrancisMclaughlin
Top Bottom