Neler Yeni

20k Bütçe Sistem Önerisi

1Swench

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Talha Durdu
Bütçe
20000
dostlar selam ekran kartı NVIDIA olan sağlam uzun vadede kullanılcak bir sistem arıyorum atatürk gibi 40 yılda bir gelicek sistem ise bütçeyi arttırabilirim ancak onun dışında pek durumum yok.
uzun vadede kullanmak istiyorum ve oynuyacağım max oyunlar gta5, rust, hoi4, Cs2, Valo vesaire vesaire.

• Beğen
Reaksiyonlar: _mao

liwo777

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe Ağar
Hocam
21 k ya çıkarsa https://www.gamegaraj.com/urun/matrix-5a/

Son zamanlarda en çok konuşulan bu
Dostum bu arada aynı bu sistemi cuma günü gaming gecesinde 19.999a sipariş verdim Allah'ın izniyle inşallah sağ salim gelirse deneyeceğim ama sana böyle anlatayım şuanın 20kya en iyi sistemi denilebilir bence gaming gecesini bekle her cuma günü incehesapta var kolay gelsin :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammet peker
Dostum bu arada aynı bu sistemi cuma günü gaming gecesinde 19.999a sipariş verdim Allah'ın izniyle inşallah sağ salim gelirse deneyeceğim ama sana böyle anlatayım şuanın 20kya en iyi sistemi denilebilir bence gaming gecesini bekle her cuma günü incehesapta var kolay gelsin :)
Aynen öyle. Bak bu cuma fırsatını bilmiyordum bildiğim iyi oldu :)

1Swench

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Talha Durdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam gaming gecesinde mesela 24k lık bir kasa ne kadara gelir sizce yani yuzde kac indirim geliyoe

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,632
Üyeler
151,256
Son üye
alprntpgc
Top Bottom