Neler Yeni

20K+ Bütçeli Topladığım Sistem İçin Yardımcı Olur Musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Ünlü
Instagram
unlufurkan_
evet bu
sinerjideki sistemde cashback olmadigi için zaten 17000 TL
Hocam sepete ekledim. Gaming.gen.tr 'de çift kartla ödeme desteği yokmuş. Bende bi kısım nakit var, bi kısmı kredi kartıyla çektirecektim. Arayacağım, aynı sistemi aynı fiyata alabilirsem yarın akşam üstü gidip direkt mağazan teslim almaya çalışacağım. Çok uzak değilmiş yerleri.

Desteğin için tekrardan teşekkür ederim. Diğer tüm yorum yazan arkadaşlara da tek tek teşekkür ederim.

Şimdilik en mantıklısı bu gözüküyor. Yanlış olan anakartı ve diğer belirttiğiniz ürünleri değiştirdiğimde bu fiyata almam dediğiniz gibi imkansız oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Ünlü
Instagram
unlufurkan_
Tekrardan selam herkese,

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. @Joseph37

Bu ürün için mağazadan aynı gün teslim olmuyormuş. 3 gün hazırlık ve test süreci varmış. Ben de bugün gün içerisinde kendimi ayarlayıp Online olarak satın aldım. Ne zaman gelir? Asus cashbacki geri alabilecek miyim? Kargolama, firma vs. deneyimlerimi sizinle paylaşırım buradan merak eden olursa diye. Hadi hayırlısı :)

2022-08-03_15-02-30.png

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama, Telefon Önerileri
Tekrardan selam herkese,

Bu ürün için mağazadan aynı gün teslim olmuyormuş. 3 gün hazırlık ve test süreci varmış. Ben de bugün gün içerisinde kendimi ayarlayıp Online olarak satın aldım. Ne zaman gelir? Asus cashbacki geri alabilecek miyim? Kargolama, firma vs. deneyimlerimi sizinle paylaşırım buradan merak eden olursa diye. Hadi hayırlısı :)

Alıntıyı görüntüle
hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Arda Dayıcan
Tekrardan selam herkese,

Alıntıyı görüntüle
iyi günlerde kullanın hocam allah mavi ekran yaşatmasın

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Ünlü
Instagram
unlufurkan_
Bilgilendirme: Çarşamba günü öğleden sonra verdiğim sipariş Salı öğlen elime ulaştı. 3 iş günü olduğu için son iş günü olan Pazartesi kargoya verildi. Canlı destekten gelip alabileceğimi söyledim fakat sipariş ederken kargo teslimatı seçtiğim için alamayacağımı ilettiler bir gün daha beklemiş oldum. Onun dışında bir problem yok. Ekran kartı harici kasa toplu ve Windows 10 Pro kurulu geldi. Driverları kurmuşlar. Lisanslar yoktu tabi ki. Asus cashback için de 3 parça iade başvurusu yaptım. 20 iş gününde sonuçlanacak. Cashbackleri iade alabilirsem yine güncellerim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Ünlü
Instagram
unlufurkan_
Asus Casbackler 25+ gün geçmesine rağmen yatmadı. Takip kodundan sorguladığımda Approved durumda gözüküyor. Twitterdan yazdım ama cevap yok. Nereden destek alabiliriz konuyla ilgili?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom