Neler Yeni

20k . piyasaya cok acemiyim yardim pls

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
huseyin
butun yorumlari okudum her linke girdim baktim valla hiziniza yetişemiyorum cvp yazmaya firsat bulamadim. Eger degecekse 5500u +2k verip 5600 yaparim . klavye mouse kulaklik cok kaliteli bilerek almam erkek cocugu anasini aglatir onun. ama monitor iyi olsun . 13-14e kasa 4 -5 monitor ivir zivir 20k yapar zaten.
—- bide beyler bu kasayi alinca icinde windows kurulu gelmiyor mu ? onu da extra lisansli alip mi kuracam ?

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Deniz Tatar
butun yorumlari okudum her linke girdim baktim valla hiziniza yetişemiyorum cvp yazmaya firsat bulamadim. Eger degecekse 5500u +2k verip 5600 yaparim . klavye mouse kulaklik cok kaliteli bilerek almam erkek cocugu anasini aglatir onun. ama monitor iyi olsun . 13-14e kasa 4 -5 monitor ivir zivir 20k yapar zaten.
—- bide beyler bu kasayi alinca icinde windows kurulu gelmiyor mu ? onu da extra lisansli alip mi kuracam ?
Yok abi Windows u internetten key olarak almaz lazım çok pahalı değil key alamadığım için bilmiyorum ama 50-100₺ bile tutmaz herhalde

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,879
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Deniz Tatar
kardeşim?
🤝🤝 Sen kazandın helal olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

🤝🤝 Sen kazandın helal olsun
Güzel sistem

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ
O bütçe doğrultusunda RX 6600'e bakılabilir. Neredeyse açmayacağı oyun yok.
Aynen öyle bir de bütçe arttırılırsa vatan daki 6700 lü sisteme bakılabilir 6600 ile arasında bayağı fark var

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
1 2
Aynen öyle bir de bütçe arttırılırsa vatan daki 6700 lü sisteme bakılabilir 6600 ile arasında bayağı fark var

Bilgisayar alırken Vatan Bilgisayar'dan almamayı tercih ediyorum. Kötü firma değil de fiyatları bir tık pahalı geliyor. Gene de bir sistemi almadan önce fiyat karşılaştırması yapın ve öyle satın alın.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ
Bilgisayar alırken Vatan Bilgisayar'dan almamayı tercih ediyorum. Kötü firma değil de fiyatları bir tık pahalı geliyor. Gene de bir sistemi almadan önce fiyat karşılaştırması yapın ve öyle satın alın.
Aynen öyle

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Tuğra
Arkadaslar herkese merhaba . gruba yeni uye oldum. 2010 yilindan sonra pc ile hic isim olmadi. piyasaya cok uzagim. max 20k butceye gore masaustu pc almak istiyorum. kullanim amaci ben cs oynarim 4 yasindaki oglum 2-3 araba yarisi vs oynarsa oynar o kadar. ne tavsiye edersiniz yardimci olursaniz sevinirim
hocam size ucuz ve güzel bir monitör tavsiyesi vericeğim https://www.gelbura.com/spardox-gam...-2xdp-pivot-oyuncu-monitoru-pd-TET69241411252
şuan kullanıyorum memnunum
Mesaj otomatik birleştirildi:

attıgım monitörle bu sistemi alın açamayacagınız oyun yok https://www.incehesap.com/neron-6600-v2-oyuncu-bilgisayari-fiyati-50681/

Serucat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Üçdağ
100 TL lik mousepadlar gayet iş görür 1300 TL lik mousedansa pc yükseltmek daha mantıklı bence ekipmanları(klavye mouse mousepad kulaklık vs.) fiyat performans dizin onlar halledilir takılmak için oyun oynayan birinin böyle ekipmanlara ihtiyacı olacağını zannetmiyorum. Ayrıca 4 yaşındaki çocuğun elinde ziyan olabilir bunlar benim tavsiyem ucuz fp ekipmanlar dizin hocam (gamepower, rampage vs.) arkadaşların attığı sistemi de bütçeniz yoksa böyle, varsa 5600 e yükseltip bir de mümkünse kule tipi soğutucu alarak kullanabilirsiniz harika olur. Yine dediğim gibi 280 hz fazla gereksiz gelebilir e sporcu değilsiniz bişey değilsiniz bence 4 - 4.5k lık 165 hz monitörlere bakın
100 tl'lik mousepadler iş görür diyorsanız bu tür padler kullanmamışsınızdır maalesef, mouse'u yerden kesmesinden bahsediyorsanız doğrudur, kullandığım veya gerçekten olumsuz yorum görmediğim veya az gördüğüm ürünleri öneririm. Ekipmanları düşük tutup sistemi yükseltebilir tercih meselesi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,135
Üyeler
155,049
Son üye
Bino11
Top Bottom