Neler Yeni

22 Mart İkinci sınavlar başlıyor(bizim okul için)(tüm okullar için son gün 16 nisan)

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
Sana normal bir şekilde "Emin misin bak bu da olabilir" şeklinde bir şey söylüyor, sen "Evet eminim, bize verilen tabloda/yazıda bu yazıyor" demek yerine saçma sapan agresif tavırlara giriyorsun.
Peki , kusura bakmasın (y)

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,834
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
15k vaka...

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hiçbir şey olmayacak ancak başlığa açık açık yazdım telafi sınavları olmadığı ne belli vs. demiş zaten öyle olsa öyle yazardım bu kadar korumacılık niye peki kendisi yazamıyor mu aynı şeyleri?
Benzer konuşmaları yaptığımız arkadaşlarımın da aslında 22 Mart'da başlayan sınavları 2'nciler değil sorumluluk olduğu için sana ''sorumlulukta'' olabilir diyorum. Bir çok öğretmenin ile konuştuğumda 2'nci sınavlar hakkında daha kesin bir şey yok sözünü aldığım ve bir çok öğrencinin 1.dönem sınavlarını yeni bitiriyor olması sebebi ile sana ''sorumluluk sınavı da olabilir emin misiniz?'' diyorum ancak ''ağzımı açtırma, biz şöyle değiliz, böyle değiliz'' lafına girip agresif bir şekilde cevap veriyorsun.

Ozmanya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Ozan
Yeni sınavdan çıkan öğrencilere 4 nisanda yaparlar sanırım, gerçi oda yeterli değil.

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
Benzer konuşmaları yaptığımız arkadaşlarımın da aslında 22 Mart'da başlayan sınavları 2'nciler değil sorumluluk olduğu için sana ''sorumlulukta'' olabilir diyorum. Bir çok öğretmenin ile konuştuğumda 2'nci sınavlar hakkında daha kesin bir şey yok sözünü aldığım ve bir çok öğrencinin 1.dönem sınavlarını yeni bitiriyor olması sebebi ile sana ''sorumluluk sınavı da olabilir emin misiniz?'' diyorum ancak ''ağzımı açtırma, biz şöyle değiliz, böyle değiliz'' lafına girip agresif bir şekilde cevap veriyorsun.
Tamam dostum kusura bakma agresif bir zamanıma denk geldi bugün bizim müdüre kağıt gelmiş o da öğretmenlere yazılı kağıtlarını hazırlayın gibisinden bir haber vermiş ve konular atıldı tekrardan kusura bakma iyi forumlar

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Violet'T
Tüm mesajları okuyamadım 2.dönemin bütün konuları olmayacak değil mi ?

DonanımFikir

Cumhuriyetimizin 101. Yılı Kutlu Olsun
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,747
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Zaten düşük notlardan demoralize oluyorum peşine yine sınavlar....

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
tunahan
Arkadaşlar 22 Mart'ta 2. sınavları olucaz lise için ve MEB'den gelen yönetmeliğe göre 16 nisana kadar herkesinki olup bitecekmiş haberiniz olsun.(2. dönem 1. sınav arkadaşlar)
ya bu ne ya :( off kaldım ben g.o

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ya bu sene de doğum günümde sınava girmek istemiyorum ya ühüü :cry: (10 nisan)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,999
Üyeler
158,693
Son üye
kafas28326
Top Bottom