Neler Yeni

22 Mart İkinci sınavlar başlıyor(bizim okul için)(tüm okullar için son gün 16 nisan)

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar sürekli 2'nci sınavlar 2'nci sınavlar diyorsunuz ama o sınavların sorumluluk sınavı olup olmadığına baktınız mı acaba? Resmi takvime göre 22 Mart'da başlayan sınavlar sorumluluk sınavları 2'nci sınavlar değil, 2'nci sınavların daha olup olmayacakları bile kesin değil.

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
Arkadaşlar sürekli 2'nci sınavlar 2'nci sınavlar diyorsunuz ama o sınavların sorumluluk sınavı olup olmadığına baktınız mı acaba? Resmi takvime göre 22 Mart'da başlayan sınavlar sorumluluk sınavları 2'nci sınavlar değil, 2'nci sınavların daha olup olmayacakları bile kesin değil.
baktık kardeşim ***** değiliz zaten sinirliyim burada ağzımı açtırma ikinci sınavlar denildi sorumluluk sınavları bizim okulda bu hafta oluyor.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
Nasıl daha 2. Dönem sınavlarını olmadıkki
Geçen hafta gidilen 1.dönem telafisi değil miydi
Bu ilerde olacakta 2.dönem 1. Yazılı değil mi
pardon aynı şekilde 2. dönem 1. yazılı dikkatli okumamışım

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
hocam 1. dönem 2.sınavmı 2.dönem 1.sınavmı ?
2. dönem 1. sınavları
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar 22 Mart'ta 2. sınavları olucaz lise için ve MEB'den gelen yönetmeliğe göre 16 nisana kadar herkesinki olup bitecekmiş haberiniz olsun.(2. dönem 1. sınav arkadaşlar)
Bizim okul tüm sınavları tek haftada yapacakmış büyük ihtimalle tabi sizin okulların müdür vs. aşırı heyecanlı değilse çocuklar sınav oluyor diye yapmaz.

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Tayfun Yılmaz
İptal veya ertelenme ihtimali var.3. Dalga başladı çünkü.

T.P.G.

80+ Titanium
baktık kardeşim ***** değiliz zaten sinirliyim burada ağzımı açtırma ikinci sınavlar denildi sorumluluk sınavları bizim okulda bu hafta oluyor.
Neden bu kadar agresifsin ki? Ne dedi çocuk şimdi sana? Hadi diyelim ağnızı açtın ne olacak?
@KTimur'a böyle boş boş bulaşan karşısında beni bulur ona göre.

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
Neden bu kadar agresifsin ki? Ne dedi çocuk şimdi sana? Hadi diyelim ağnızı açtın ne olacak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@KTimur'a böyle boş boş bulaşan karşısında beni bulur ona göre ayık olsun herkes.
Hiçbir şey olmayacak ancak başlığa açık açık yazdım telafi sınavları olmadığı ne belli vs. demiş zaten öyle olsa öyle yazardım bu kadar korumacılık niye peki kendisi yazamıyor mu aynı şeyleri?

T.P.G.

80+ Titanium
Hiçbir şey olmayacak ancak başlığa açık açık yazdım telafi sınavları olmadığı ne belli vs. demiş zaten öyle olsa öyle yazardım bu kadar korumacılık niye peki kendisi yazamıyor mu aynı şeyleri?
Sana normal bir şekilde "Emin misin bak bu da olabilir" şeklinde bir şey söylüyor, sen "Evet eminim, bize verilen tabloda/yazıda bu yazıyor" demek yerine saçma sapan agresif tavırlara giriyorsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,002,039
Üyeler
158,701
Son üye
frtea34
Top Bottom