Neler Yeni

2231 TL'ye hangi oyunlar alınır ?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Steam next festte oyunların tamamı indirime girmiyor,yeni yayınlanacak oyunların tanıtımları ve indirimleri oluyor.
Öyle fakat yinede sağlam indirimler oluyor, saat bi 21.00 olsun bakalım hep beraber değerlendiririz.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,276
İsim
Oğuz
Elden Ringde görev yok. O yüzden şunu yapmalıyım duygusu gelmeyecek ki çoğu zaman. Keşfetmem gerek duygusu gelebilir o kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada, Elden Ring ilk oynayışta ortalama yetenekte bir oyuncuysan çoğu zaman 80 civarı saatte bitiyor.
İlk 1 saatte ALT F4 çekmem normal mi hocam :D

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,276
İsim
Oğuz

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,276
İsim
Oğuz
Hocam ilk atlı arkadaşla VS atmayın, eğer onu kesmeye çalışıyorsanız o oyunun biraz sonraki kısımlarında kesmeniz gereken bir boss.
O değil hocam. At aldıktan sonra biryere gittim yer altında deniz anası falan olan bir yer, soldan kapıya girdim aşağıda yeşil goblin kılıklı şeyler vardı, sinirimi bozdular.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
O değil hocam. At aldıktan sonra biryere gittim yer altında deniz anası falan olan bir yer, soldan kapıya girdim aşağıda yeşil goblin kılıklı şeyler vardı, sinirimi bozdular.
Dungeona girmişsiniz hocam o zaman. Onlar bir tık kanser sayılabilir evet. O ilk atı aldığınız yerde arabaların arkasında sandıklar falan var, orayı lootladınız mı?

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,276
İsim
Oğuz
Dungeona girmişsiniz hocam o zaman. Onlar bir tık kanser sayılabilir evet. O ilk atı aldığınız yerde arabaların arkasında sandıklar falan var, orayı lootladınız mı?
Canım azalmıştı o noktada ben de kaçtım, loot yapmadım. Gece girdiğimde geri dönüp yaparım.

Bu arada o zindanda devam edince iyi bir şey falan veriyor mu ? ona göre devam edeyim. Samurai seçtim başlangıçta.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Canım azalmıştı o noktada ben de kaçtım, loot yapmadım. Gece girdiğimde geri dönüp yaparım.

Bu arada o zindanda devam edince iyi bir şey falan veriyor mu ? ona göre devam edeyim. Samurai seçtim başlangıçta.
Girdiğiniz yer Limgrave tunnel mıydı hocam? Direkt o atı aldığınız ruinin sol alt taraflarında kalıyor.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
Normalde ana hesabımdan almak istiyordum fakat CSGO hesabımdan bıçağımı satışa koydum, hemen satıldı, böyle bir bakiyem var. Şu an aklımda Hogwarts, Elden Ring ve Spiderman var. Aklınıza gelen başka oyunlar var mı ?

Elden Ring vs indirime girmez daha değil mi ?
Crysis Remastered serisi var 1, 2 ,3. Üçü toplamda 51 küsür TL. Hunt Showdown lu paketi vari 6 tane oyun var içerisinde. 109 mu 116TL mi öyle bir şeydi bence alabilirsin.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,276
İsim
Oğuz
Girdiğiniz yer Limgrave tunnel mıydı hocam? Direkt o atı aldığınız ruinin sol alt taraflarında kalıyor.
Orası değil hocam, oyuna girince yazayım ismini.

Crysis Remastered serisi var 1, 2 ,3. Üçü toplamda 51 küsür TL. Hunt Showdown lu paketi vari 6 tane oyun var içerisinde. 109 mu 116TL mi öyle bir şeydi bence alabilirsin.
Crysis serisi nedense ilgimi pek çekmiyor, belki alıp sevmezsem iade derim. Hunt Showdown ise var, ara sıra giriyorum.

call of duty modern warfare 2 2022
İndirime girerse belki. 900 TL kaldı.

Top Bottom