Neler Yeni

22K'yı Geçmeyecek Her Şey Dahil Sistem Önerisi

ziwi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Reda Nadir

Rarman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan Arman
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Recep Karataş
Guzel dostum arkadasin butcesi belli.Attigi linklere baktin mi hic?Kulaklik klavye asla ve asla alinmaz.Sistem dizerken kasanin onemli oldugu kadar ekipmanda onemli.
Varsayalim ekipmanlari bos verdim.Kendi kullandığım pc 1650+5 5500 gunumuz standart fps oyunlarini +144 fpste oynuyorum.Arkadaşa gidipte bu butcede 4060 onerip ekipmani 200 300tl bandinda bir sey aldirtmak mantıksız.Her şeye bir laf etmede cok bilgiliyken sistem alma konusunda sadece bu alinmaz daha iyisi toplanir dedikten sonra spesifik bir örnek beklerim şahsen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3k ya monitor klavye kulaklik ve mouse mu alacak arkadas?
Emir Allah için konuşma 1.400 TL'ye kulaklık önermişsin hâlâ üste çıkıyorsun. Liseli misin dün mü hesap açtın?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Emir Allah için konuşma 1.400 TL'ye kulaklık önermişsin hâlâ üste çıkıyorsun. Liseli misin dün mü hesap açtın?
Şu konuya emoji ve yorum atanların %90ı sadece eleştirmekten başka bir şey yapmıyor.22K ya ekipman monitör dahil sistem neden atmıyorsun?Bu forumdakilerin amacı sanırım eleştiri falan olmalı.Ben hiç yardım edeni görmüyorum.Birisi 20k ya sistem atıyor diğeri 18k ya.E monitör ve ekipmanlar nerede?''Yok efendim rx580 eskide kaldı yok efendim 4060 alsın'.Arkadaş sadece günümüz Türkiye'de popüler oyunlarını akıcı oynatmak için rx580 gayet yeterli bir kart.Bu bütçede arkadaşın yüksek grafiklere sahip oyunlarda yüksek ayarlarda oynayacağını falan mı sanıyorsunuz anlayamıyorum?
Ufak bir fps test değerlerini atıyorum ki akıcı bir şekilde oynatacağı anlaşılsın diye.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Ege
Şu konuya emoji ve yorum atanların %90ı sadece eleştirmekten başka bir şey yapmıyor.22K ya ekipman monitör dahil sistem neden atmıyorsun?Bu forumdakilerin amacı sanırım eleştiri falan olmalı.Ben hiç yardım edeni görmüyorum.Birisi 20k ya sistem atıyor diğeri 18k ya.E monitör ve ekipmanlar nerede?''Yok efendim rx580 eskide kaldı yok efendim 4060 alsın'.Arkadaş sadece günümüz Türkiye'de popüler oyunlarını akıcı oynatmak için rx580 gayet yeterli bir kart.Bu bütçede arkadaşın yüksek grafiklere sahip oyunlarda yüksek ayarlarda oynayacağını falan mı sanıyorsunuz anlayamıyorum?
Ufak bir fps test değerlerini atıyorum ki akıcı bir şekilde oynatacağı anlaşılsın diye.
Olay oynayanayacağı veya akıcı oynıyamayacağı değil. Ekipmanlar ve monitör zamanla değiştirilmesi kolay olduğu için sistemi yüksek tutup ekipmanlardan kısmak daha doğru. 18k ya sistem atmış dedin yanına da ikinci el bi monitör alır 3k ya kalan 1k ya ekipman dizer.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Olay oynayanayacağı veya akıcı oynıyamayacağı değil. Ekipmanlar ve monitör zamanla değiştirilmesi kolay olduğu için sistemi yüksek tutup ekipmanlardan kısmak daha doğru. 18k ya sistem atmış dedin yanına da ikinci el bi monitör alır 3k ya kalan 1k ya ekipman dizer.
1k ya ekipman mı.Hangi evrende yaşıyorsun?

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Ege
1k ya ekipman mı.Hangi evrende yaşıyorsun?
Kardeşim çöp olsada idareten bir şeyler alır geçer sonra halleder. Bunca kişi fikrine karşıt fikir sunuyorsa bir yanlış var demektir düşün derim.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Kardeşim çöp olsada idareten bir şeyler alır geçer sonra halleder. Bunca kişi fikrine karşıt fikir sunuyorsa bir yanlış var demektir düşün derim.
Karşıt fikirlerin tamamı sistem atıp bıraktı.Spesifik bir örnek göremedim.Herkes 1+1=3 derse sende mi 3 diyeceksin merak ediyorum.Çöp ekipmanlar almasın diye zaten o sistemi atıyorum.Ek olarak arkadaşın yaşı küçüktür diye tahmin ediyorum.Bütçe de kısıtlı.Ailesi sence ileriye dönük bir ekipman veya monitör değişimine izin verir mi?

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Enes Sayar
9k ekipmana kalıyor Alıntıyı görüntüle
hiç mi utanmadın bunu atarken

Dahası  
Reaksiyon skoru
101