Neler Yeni

Yardım 23 iş günü kaç gün eder

Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar 13 Eylül de vatana parça teslim ettim 23 iş günü hakları var cumartesi ve pazar sayılmıyor diye biliyorum emin olmak istiyorum bugün bitiyor mu normalde cumartesi ve pazarı saymadigimiz halde

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
Yanlış saymadıysam bugün 22. iş günü, pazartesi 23. iş günü oluyor.

cepcep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ahmet Bartuğ
Vatan Bilgisayar satıcı firma olmaması sebebi ile yasal süreniz yetkili servise ulaştığı tarihten itibaren geçerlidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlış saymadıysam bugün 22. iş günü, pazartesi 23. iş günü oluyor.
Hocam ozaman 13 Eylül de vatana teslim ettim hayla gelemedi 23 iş günü olduğu için yeni parca isteyeceğim bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz ben vatanda birine sordum biz teslim aldıktan sonra başlıyor dedi müşteri hizmetleri başlamıyor dedi ticaret bakanlığıin sistesinde de direk başlıyor yazıyor

Mert

80+ Silver
Vatan Bilgisayar satıcı firma olmaması sebebi ile yasal süreniz yetkili servise ulaştığı tarihten itibaren geçerlidir.
Yok öyle bir şey.

Ayrıca cumartesi de sayılır.

Bugün 27. iş günü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Paşadöner
Hocam vatan da bir satıcı bana biz teslim aldıktan sonra başlıyor dedi ticaret Bakanlığı'nın resmi sitesindede garanti içerisinde ise vatan teslim aldıktan sonra başlıyor yazıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok öyle bir şey.

Ayrıca cumartesi de sayılır.

Bugün 27. iş günü.
Yarin ozaman hepsinin eline vericem bide müşteri hizmetleri servis teslim aldıktan sonra başlıyor diyor dalga gecer gibi

Ekler

• Screenshot_2023-09-28-08-15-49-215_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-09-28-08-15-49-215_com.android.chrome.jpg
    689.8 KB · Hit: 34

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Servisi Vatan değilse Vatan'a götürerek büyük hata yapmışsınız. Cumartesi günleri iş gününden sayılır fakat resmi tatiller ve pazar günleri sayılmaz.

Bunun yanında harici bir servise gönderim sağladılarsa 2-3 gün onlara teslim edilme süresi olabilir. Ürün servise gelmeden servis işlemine başlaması zor. Pazartesi uğrayıp istediğiniz gibi hesap sorabilirsiniz :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Paşadöner
Servisi Vatan değilse Vatan'a götürerek büyük hata yapmışsınız. Cumartesi günleri iş gününden sayılır fakat resmi tatiller ve pazar günleri sayılmaz.

Bunun yanında harici bir servise gönderim sağladılarsa 2-3 gün onlara teslim edilme süresi olabilir. Ürün servise gelmeden servis işlemine başlaması zor. Pazartesi uğrayıp istediğiniz gibi hesap sorabilirsiniz :)
Yani ben haklıyım demi hocam servise başlamasi zor yazmışsınızda birde cumartesi leri sayılıyorsa bu akşamda hesap sorma hakkım var

Mert

80+ Silver
Hocam vatan da bir satıcı bana biz teslim aldıktan sonra başlıyor dedi ticaret Bakanlığı'nın resmi sitesindede garanti içerisinde ise vatan teslim aldıktan sonra başlıyor yazıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yarin ozaman hepsinin eline vericem bide müşteri hizmetleri servis teslim aldıktan sonra başlıyor diyor dalga gecer gibi
Daha önce de konu açmadın mı? Vatan bana da aynı şeyi iddia etti, heyet kararını masaya bırakıp paramı aldım. Tekrar tekrar sormama gerek yok, emin olabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Paşadöner
Daha önce de konu açmadın mı? Vatan bana da aynı şeyi iddia etti, heyet kararını masaya bırakıp paramı aldım. Tekrar tekrar sormama gerek yok, emin olabilirsin.
Hocam dava yoluyla demi o manada dediniz dava ama ne kadar sürdü sorun orda dava 6 ay sürecekse ayni parayi alacaksam bir anlamı olmuyor 2 katını alsam hadi neyse skskk

Mert

80+ Silver
Hocam dava yoluyla demi o manada dediniz dava ama ne kadar sürdü sorun orda dava 6 ay sürecekse ayni parayi alacaksam bir anlamı olmuyor 2 katını alsam hadi neyse skskk
Dava değil hakem heyeti. Ben tam 1 yılda fatura tutarını almıştım 7 sene önce.

Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Paşadöner
Dava değil hakem heyeti. Ben tam 1 yılda fatura tutarını almıştım 7 sene önce.
Hocam şimdi ama 1 yıl sürmüş işte 1 yıl boyunca ben bilgisayarsız ne yapacağım sorun orda birde 1 yıl sürüyor ve sadece pc nin ayni fiyatını alıyorsunuz

Mert

80+ Silver
Hocam şimdi ama 1 yıl sürmüş işte 1 yıl boyunca ben bilgisayarsız ne yapacağım sorun orda birde 1 yıl sürüyor ve sadece pc nin ayni fiyatını alıyorsunuz
O zaman sürekli iş günü kovalamanın anlamı yok. Bekleyeceksin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,909
Üyeler
155,332
Son üye
Persoo
Top Bottom