Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 230 TL Yeniden indirimde Mucaı 61 Gateron swich klavye Aliexpress

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
SEFA KAYA
Hocam vallahi kaç gündür düşüne düşüne indirimleri kaçırıyorum. Laptop kullandığım için klavye almak istemiyorum, satmak için alacağım ama satabilir miyim ondan da şüpheliyim. Sence E Yooso indirimi bekleyip onu mu alayım Mucai mi alayım, hangisi satılır ?
bence ajazz marka klavyeler daha tanınıyor ülkemizde. onlar min650tl oluyor indirimle

insann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Tarık Nail YALDIZBAŞ
bence ajazz marka klavyeler daha tanınıyor ülkemizde. onlar min650tl oluyor indirimle
Mucai alsam satılır mı hocam ? Yoksa E Yooso indirimi mi beklesem? @sfky9842 hocam Ajazz klavyeleri sürekli indirime girmiyor sanırım, E Yooso ve Mucai neredeyse her gün indirimde.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
SEFA KAYA
Mucai alsam satılır mı hocam ? Yoksa E Yooso indirimi mi beklesem? @sfky9842 hocam Ajazz klavyeleri sürekli indirime girmiyor sanırım, E Yooso ve Mucai neredeyse her gün indirimde.
hocam iki marka klavye de elime ulaşmadı o yüzden yorum yapmam uygun durmaz. kağıt üzerinden konuşursak e-yosso daha kaliteli geldi bana

Bayramdurmus

80+ Bronze
Knk 200-300 TL kar koyup anca satarsın uzun sürer değiyor mu sizcce :D o kadar bekliyorsunn 2-3 hafta satmasıyla uğraşmak filan topu topu en baba 300 TL fazla kazanmak için

insann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Tarık Nail YALDIZBAŞ
Knk 200-300 TL kar koyup anca satarsın uzun sürer değiyor mu sizcce :D o kadar bekliyorsunn 2-3 hafta satmasıyla uğraşmak filan topu topu en baba 300 TL fazla kazanmak için
Haklısın hocam aslında ama yine de satmayı denemek istiyorum, satamazsam da elimde patlayacak. @Bayramdurmus hocam haklısın aslında almasam mı? Geçen de Aliexpress' ten birini kullanmak birini de satmak için 2 tane dikiş makinesi aldım toplam 200 TL' ye. O da elimde patlayacak gibi.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
SEFA KAYA

KingDeViL

80+ Bronze
Bu klavyelerin özelliği nedir ? Bilmediğimden soruyorum. Bu küçük klavyeleri kim neden kullanıyor ?

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
SEFA KAYA
Bu klavyelerin özelliği nedir ? Bilmediğimden soruyorum. Bu küçük klavyeleri kim neden kullanıyor ?
fps oyuncuları alıyor hocam, mouse alanı bırakmak için. en azından ben bundan dolayı alıyorum ve klavye düz değilde açılı kullanıyorum. daha rahat oluyor. sevmediğim tek kısım yön tuşları olmadığı için web de gezinirken, film izlerken hızlı sarma yapamıyorum fn tuşu sinir edebiliyor

KingDeViL

80+ Bronze
fps oyuncuları alıyor hocam, mouse alanı bırakmak için. en azından ben bundan dolayı alıyorum ve klavye düz değilde açılı kullanıyorum. daha rahat oluyor. sevmediğim tek kısım yön tuşları olmadığı için web de gezinirken, film izlerken hızlı sarma yapamıyorum fn tuşu sinir edebiliyor
Anladım. Mouse alanı için mantıklı. Ben tasarım edit yapanlar alıyor sanıyordum. İnstagram'da yabancı bir kızın sistemi denk geliyor habire onda görüyordum.

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Emircan Doğankaya
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Dogus

İhtiyacı olan yapışsın dostlar alanlar artık almasın bence herkes neredeyse 3 4 tane klavye aldı israftan başka bir şey değil.
Kulak içi kablosuz kulaklık önerisi varmı ya aliexpressten böyle fiyat performans indirimde

Top Bottom