Neler Yeni

Rehber 24 ay veya üzeri taahhütler nasıl iptal edilir?

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Evet bugün böyle bir konu açmak istedim. İlk önce müşteri hizmetlerini arayın mesela 444 1 444 Türk Telekom destek hattı.
Arayıp Cayma bedeli miktarınızı ve fatura kesim tarihinizi öğreniniz. Şimdi e-devlet üzerinden THH'ye başvurmalısınız şu şekilde orada ilk firma adresi firma numarası il ilçe falan sonra açıklamayı yazıp devam ediyorsunuz kendi bilgilerinizi yazıyorsunuz. Ardından 2 3 şey daha kalkıyor basit şeyler onları da yaptıktan sonra başvurunuz onaylanıyor. Bir süre sonra Savunma bekleniyor tarzı bir yazı gelir 30 gün içinde o yazıyı firma yollayacak yani kendini savunacak ve 6 ay içinde o süreç bitip karar çıkmış olacaktır. Bende şuan savunma bekliyorum önümde yaklaşık 25 gün kaldı. 25 gün içinde VODAFONE cevap verecektir THH'ye. Eğer kararınız sizin lehinize olursa itiraz edip mahkemeye çıkarabilirsiniz.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,340
İsim
.
Evet bugün böyle bir konu açmak istedim. İlk önce müşteri hizmetlerini arayın mesela 444 1 444 Türk Telekom destek hattı.
Arayıp Cayma bedeli miktarınızı ve fatura kesim tarihinizi öğreniniz. Şimdi e-devlet üzerinden THH'ye başvurmalısınız şu şekilde orada ilk firma adresi firma numarası il ilçe falan sonra açıklamayı yazıp devam ediyorsunuz kendi bilgilerinizi yazıyorsunuz. Ardından 2 3 şey daha kalkıyor basit şeyler onları da yaptıktan sonra başvurunuz onaylanıyor. Bir süre sonra Savunma bekleniyor tarzı bir yazı gelir 30 gün içinde o yazıyı firma yollayacak yani kendini savunacak ve 6 ay içinde o süreç bitip karar çıkmış olacaktır. Bende şuan savunma bekliyorum önümde yaklaşık 25 gün kaldı. 25 gün içinde VODAFONE cevap verecektir THH'ye. Eğer kararınız sizin lehinize olursa itiraz edip mahkemeye çıkarabilirsiniz.
Umarım bir an önce kurtulursun ne diyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
şu an 24ay sözleşmeli türk telekomluyum daha bitmesine 17 ay var şu an başvursam en erken 6 ay mı beklicem

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Siri cevaplıyor;
Sen RedBox taahhüt bozacaktın değil mi? Yaptın mı? Güzel rehber.
Başvuralı çok oldu.
resim_2020-12-19_185925.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

şu an 24ay sözleşmeli türk telekomluyum daha bitmesine 17 ay var şu an başvursam en erken 6 ay mı beklicem
En fazla 6 ay diye biliyorum.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Hocam thh nin linkini atabilir misiniz bende açılmıyor da

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,322
İsim
Cemal Faruk Koçak
5 aylık taahütü kalan ben

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5 aylık taahütü kalan ben
Uğraşmaya değeceğini sanmam. Bazı firmalar son gün cevap veriyor bile bile o yüzden 6 ay sürebilir. Vodafone mesela BTK'ya şikayet yazdım 10 gün süresi var bugün 9. gün yarın cevap verecek sen düşün. 10 gün süreden 10. gün cevap veriyor.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,322
İsim
Cemal Faruk Koçak
en son 400 tl dedilerdi 200 tl civarı olunca ödeyip çıkacağım adsl şu anda 2 hafta önce bir şey oldu güçlendirdiler 81 dow a çıktı 16 dan
Kurtulacağım yavaşlıktan

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Maalesef :( 500 TL bize çıkarsalar ödemeye razıydık. 700 yazdığına bakmayın 10 gün önce 700'dü şuan 1250 TL oldu bize çıkan :D
hocam reddederlerse büyük yandınız siz reddetme ihtimalleri varmı peki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,769
Üyeler
157,139
Son üye
kovay
Top Bottom