Neler Yeni

Öneri 24 mb internete 370 lira iyi mi

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Talat
hocam bende baglatmayi düşünüyorum cidden iyi mi?
ben arkadaslarımıda gıbır nete geçirdim onlarda memnun tavsiye ederim arıyorsun muşteri hizmetlerini anında cevap veriyorlar bircok tavsiyede bulundular onlar sayesınde alt yapıyı değiştirtdim tüm ilçe fiber kaplo var sadece bax panolarından eve dagıtılan kaplolar bakır 100 mbsp dowlan 20 mbps upload bana yetiyor + şuan cok müşterileri yok ideal bence

emre_2280

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emre

mhrm21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Muharrem Gökalp
Merhaba türktelekomda 24 mbps internete 370 lira oduyorum her ay güzel mi fiyatı daha uygun fiyatlı ve hızlı internet arıyorum turknet ve obur sağlayacılar 45 mbps e kadar internet veriyorlar buraya ama emin olamadım sürekli kopma oluyor vs diye çok şikayet var değiştirmeli miyim ayrıca taahütüm de var 12 ay değiştirmek mantıklı mı önerilerinizi bekliyorum
Türknet altyapın gigafiber olsaydı direkt türknet derdim.kendimde kullanıyorum 5-6 cihaz bağlanmasına rağmen bilgisayar üzerinden 900mbps download ve upload altında hız almıyorum.Ve zam öncesini tahmin edersen de 12 ay peşin ödeme kampanyası oluyor onu da bankaya göre 6 ay takside bağlama imkânın var.Ben kasımda zam geleceğini ön görerekten bu kampanyaya katıldım şu an 2024 sonuna kadar 270tl olaraktan ödüyorum aylık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdiye kadar kopma olarak 1 kere kopma yaşadım genel bi arıza olduğundan kaynaklı onun dışında çalışmaları genel olarak oldumu gece 1-3 aralığında yapıyorlar bunun bilgi mesajı da önceden gönderiliyor

Wolverine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
yuşa kerim sarac
Apartmanda fiber varsa süperonline öneririm.
500 mb 289 ödüyorum.

kiziloz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yusuf kızılöz
Merhaba türktelekomda 24 mbps internete 370 lira oduyorum her ay güzel mi fiyatı daha uygun fiyatlı ve hızlı internet arıyorum turknet ve obur sağlayacılar 45 mbps e kadar internet veriyorlar buraya ama emin olamadım sürekli kopma oluyor vs diye çok şikayet var değiştirmeli miyim ayrıca taahütüm de var 12 ay değiştirmek mantıklı mı önerilerinizi bekliyorum
Benim 100/20 270 ₺ sen çok fazla ödüyon

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,050
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
pahalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes Tahir Özerhan
Bu fiyatlar ne ya 50den aşağısını almamanı öneririm bilinir saglayicilara bagli kalma farkli saglayicilarada bak kazıktan baska bir sey degil.

Froxy78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammet
Altyapın çok kötü değişirsen fazla fark olmaz yakın fiyatlar ödersin yine

MrFade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İrdan
Turknet kaç veriyor?

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Berat Tekin
Ben 280 e millenicom aldım bugün 75 mbps ama hizmetleri nasıl bilmiyorum sende alabilirsin

çok kötü, superonline 200mbps 360 ödüyorum.
Superonline altyapısı da mı tt

Atlantisnet 10gbs 5bin ödüyorum
Hocam ne iş ile uğraşıyorsun

slurpy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
bubirsır
arkadaşlar merhaba tüm mesajlarınızı okudum altyapım maximum 47 mbps verebiliyor en mantıklısı türknet geldi 40 mbps download 12 mbps upload veriyor aylık 400 liraya ve 500 liraya kadar taahütü iptal ettirirken yardım ediyor en kısa sürede türk telekomu arayıp cayma bedelini soracağım

ayrıca comnet 35 mbps veriyor ve taahütün tamamını ödüyor sanırım tam anlamadım böyle yazıyor ve bununda fiyatı 12 ay için ayda 180 TL
"Mevcut aboneliğinizi iptal ettirmenize gerek yok. Evraklarınızla birlikte kesintisiz geçiş."

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
arkadaşlar merhaba tüm mesajlarınızı okudum altyapım maximum 47 mbps verebiliyor en mantıklısı türknet geldi 40 mbps download 12 mbps upload veriyor aylık 400 liraya ve 500 liraya kadar taahütü iptal ettirirken yardım ediyor en kısa sürede türk telekomu arayıp cayma bedelini soracağım

ayrıca comnet 35 mbps veriyor ve taahütün tamamını ödüyor sanırım tam anlamadım böyle yazıyor ve bununda fiyatı 12 ay için ayda 180 TL
"Mevcut aboneliğinizi iptal ettirmenize gerek yok. Evraklarınızla birlikte kesintisiz geçiş."
TTden başka altyapınız yok mu?

Superonline altyapısı da mı tt
hayır kendine ait altyapısı var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,484
Üyeler
142,934
Son üye