Neler Yeni

Çözüldü✓ 240+hz Monitör Önerisi

Lothbrok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barış Öksüz
Bütçe
10000
240 hz IPS monitör arıyorum. Bu ürünleri buldum https://ty.gl/yazg64x2v9
Renklerin canlı ve Ghostingin falan düşük olmasını istiyorum. Fps oyunları oynuyorum genelde . Diğer monitörüm VA panel o yüzden bunu artık İPS alıp daha canlı renklerle oynamak istiyorum. Bunlar arasında hangisini önerirsiniz. Bunlar dışında öneriniz varsa onuda atabilirsiniz

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Mirhan Yalçın
240 hz IPS monitör arıyorum. Bu ürünleri buldum https://ty.gl/yazg64x2v9
Renklerin canlı ve Ghostingin falan düşük olmasını istiyorum. Fps oyunları oynuyorum genelde . Diğer monitörüm VA panel o yüzden bunu artık İPS alıp daha canlı renklerle oynamak istiyorum. Bunlar arasında hangisini önerirsiniz. Bunlar dışında öneriniz varsa onuda atabilirsiniz

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Semih Aydın
Samsung G4 alabilirsin

Lothbrok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barış Öksüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rog olanı değil de bunu tavsiye etme sebebiniz nedir
Samsung G4 alabilirsin
samsungun sadece fiyatı beni şaşırttı. Neden bu kadar ucuz olduğunu anlayamadım. Dünya devi marka tasarımı çok iyi özellikleri çok iyi ama acaba kronik bir sorunu falan mı var da fiyatı rakiplerine göre 2-3 k aşağıda
Şuan aklımda vievsonic var .Ama ROG olanda çok kafamı kurcalıyor aslında ikisi arasında gidiyorum. Asusta da Aşırı Düşük Hareket Bulanıklığı Senkronizasyonu (ELMB SYNC) teknolojisi varmış. Çok kararsızım.

xenk2626

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Rog olanı değil de bunu tavsiye etme sebebiniz nedir

samsungun sadece fiyatı beni şaşırttı. Neden bu kadar ucuz olduğunu anlayamadım. Dünya devi marka tasarımı çok iyi özellikleri çok iyi ama acaba kronik bir sorunu falan mı var da fiyatı rakiplerine göre 2-3 k aşağıda

Şuan aklımda vievsonic var .Ama ROG olanda çok kafamı kurcalıyor aslında ikisi arasında gidiyorum. Asusta da Aşırı Düşük Hareket Bulanıklığı Senkronizasyonu (ELMB SYNC) teknolojisi varmış. Çok kararsızım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam buu blur busters 2.0 sertifkası bulanıklık önleme 0 olması buna eşit ya da daha iyi monitör yok

Lothbrok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barış Öksüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam buu blur busters 2.0 sertifkası bulanıklık önleme 0 olması buna eşit ya da daha iyi monitör yok
Sizce indirim bekleyeyim mi bu fiyattan alayım mı hocam

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Semih Aydın
Samsung G3'lerde ghosting var ama G4 zaten IPS panel ve FPS oyuncusu olarak kullanıyorum, memnunum. F/P monitör

Serqius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Serqius
Rakiplerine göre renk kalitesi daha düşük ucuz olmasının sebebi bu.

Top Bottom