Neler Yeni

25/30bin bandında laptop önerisi

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Bütçe
30000
25/30 K bandında bir laptop arıyorum. Laptop piyasasına tam hakim değilim o yüzden tavsiyenize ihtiyacım var. Güncel oynadığım oyunların ram tüketimi için 16 değil de 32gb ram anca yeter diye düşünüyorum (benim kasalı pc den yola çıkarak) ama 32li bir laptop da görmedim desem yeridir. Siz tavsiyelerinizi verin ben inceleyeyim. Victus modelleri aslında hoşuma gidiyor ekranı kasaya bağlayan kısımları kenarlardan 2 tane kulpla tutulan laptoplardansa daha sağlam bir izlenim bıraktı bende. Ama şuan f/p ne var piyasada bilmiyorum. Bütçede ufak esnemeler yapabilirim. Öneriler için şimdiden teşekkürler.

aliimran0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emre
25/30 K bandında bir laptop arıyorum. Laptop piyasasına tam hakim değilim o yüzden tavsiyenize ihtiyacım var. Güncel oynadığım oyunların ram tüketimi için 16 değil de 32gb ram anca yeter diye düşünüyorum (benim kasalı pc den yola çıkarak) ama 32li bir laptop da görmedim desem yeridir. Siz tavsiyelerinizi verin ben inceleyeyim. Victus modelleri aslında hoşuma gidiyor ekranı kasaya bağlayan kısımları kenarlardan 2 tane kulpla tutulan laptoplardansa daha sağlam bir izlenim bıraktı bende. Ama şuan f/p ne var piyasada bilmiyorum. Bütçede ufak esnemeler yapabilirim. Öneriler için şimdiden teşekkürler.
Acer 16 4050 16GB halini al 30kya daha iyisi yok ülkede.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Anıl Aykın
Bu da 32gb ramli:
33-34k civarına da 4060'lı sistemler var.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence 1k 2k daha eklenip 4060 lı sistem alınmalı
Öneriniz varsa bütçede esnemeler yapabileceğimi belirtmiştim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acer 16 4050 16GB halini al 30kya daha iyisi yok ülkede.
Link atar mısınız hocam bakayım karşılaştırarak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu da 32gb ramli:
33-34k civarına da 4060'lı sistemler var.
4060 lilari da atar misiniz hocam bi bakayim.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Anıl Aykın
4060 lilari da atar misiniz hocam bi bakayim.
Excalibur'da var fakat genel olarak casper ürünü önermem.

hiyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Umut Karakuş
https://www.epey.com/laptop/lenovo-loq-82xv00nktx.html bütçede esnekte yapabilirseniz bu cihaz size uygun eğer yapamam derseniz https://www.epey.com/laptop/lenovo-loq-82xv00g6tx.html buna bakabilirsiniz

Top Bottom