Neler Yeni

25-30K laptop önerebilir misiniz?

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,497
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Bütçe
30000
Arkadaşlar merhaba , ben 30 ağustosta hp victus 4060 almıştım ve yazılımsal sorunlu çıktı bu yüzden iadesi ile çok uğraştım ama sonunda başardım. Bana bu fiyatlarda yeni bir laptop önerir misiniz artı ve eksilerini söyleyerek? Aklımda macbook var şu an oyun oynamayı düşünmüyorum en fazla lol oynarım bu yüzden sadece oyun bilgisayarı önermenize gerek yok. Elektrik elektronik öğrencisiyim yardımlarınızı bekliyorum.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
Mete C. E.
Mac tercih içindeyse direkt Mac.

arturo

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba , ben 30 ağustosta hp victus 4060 almıştım ve yazılımsal sorunlu çıktı bu yüzden iadesi ile çok uğraştım ama sonunda başardım. Bana bu fiyatlarda yeni bir laptop önerir misiniz artı ve eksilerini söyleyerek? Aklımda macbook var şu an oyun oynamayı düşünmüyorum en fazla lol oynarım bu yüzden sadece oyun bilgisayarı önermenize gerek yok. Elektrik elektronik öğrencisiyim yardımlarınızı bekliyorum.
https://www.amazon.com.tr/Acer-A515...1363&refinements=p_89:Acer&s=computers&sr=1-7 3070ti kas gücü olarak 4070 yakın yakında fsr3 çıkacağını düşünürsek performans daha da artacak, Acerın soğutması hp biraz daha iyi olması lazım.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,497
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom