Neler Yeni

🔥🔥 25.499 ₺ DONANIM ARŞİVİ RTX4070 F/P SİSTEM ÇIKTI! 🔥🔥

Stamer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yusuf İrtegün
Videodan 1 saat sonra stoklar açılıyordu neden böyle oldu

ConquerorXIV

80+ Gold

Whesper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Whesper
Sistem çok uygun fiyatlı ancak bu kadar uygun fiyatlı sistem yapmak daha çok al-satçıların işine geliyor :D Arada alabilenler de nasipleniyor.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,397
İsim
Yusuf
arkadaşlar sakin olun gözünüzü seveyim. önümüz kasım indirimleri şuanda bu fiyat böyleyse koskoca kasım ayında neler neler göreceğiz onun düşünün. al-satçılara da diyeceğim şu ''eğer satacağınız kişi şimdiden hazır değilse büyük ihtimal sıkıntı yaşacaksınız brolar'' geçmiş olsun şimdiden. sarı sitede bu sistemi şimdi 28-29K ya satmaya çalışacaklar paranızı al-satçılara gömmeyin kasım indirimlerine saklayın.

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Onur
hazırda bekleyenlerin çoğu al satcı zaten.nasip işi gerisi.çalişan insanlarıda düşünmek lazım.erken çıkmış sistem

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,117
İsim
kilan embappe
NE ARA BİTTİ LA... Gerçi beleş fiyattan çıkmış.

Sanjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Joga Bonito
İtopyada halkbank taksit seçeneği yok. Peşin çekim yapsaydım paraf ile sonradan taksit yapar mıydı bilen var mı ?
hocam 10 binden büyük meblağlara sanırım taksitte boru gibi komisyon alıyor bankalar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Emre Barış
Sistem çok uygun fiyatlı ancak bu kadar uygun fiyatlı sistem yapmak daha çok al-satçıların işine geliyor :D Arada alabilenler de nasipleniyor.
Ne güzel işte adam alıyor satıyor ticaret yapıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mehmet Ali
hazırda bekleyenlerin çoğu al satcı zaten.nasip işi gerisi.çalişan insanlarıda düşünmek lazım.erken çıkmış sistem
Evet ben işteyim o yüzden kaçırdım 1-2 dakikayla kaçtı yetişemedim kaç gündür bekliyorum
Yazık vallaha çok yazıkk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Top Bottom