Neler Yeni

25 k 45k arası laptop önerisi

Keusike

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Burak Günaydın
@Keusike fiyat neydi bende bu leptobu almayı düşünüyorum da
Acer Nitro 16 AN16-41-R08S AMD Ryzen 7 7840HS 16GB 512GB SSD RTX4060 Freedos 16" FHD Taşınabilir Gaming Bilgisayar NH.QLLEY.002
38.5 k falandı galiba küsuratini hatırlamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soğutma farki da var
bir şey sorucam monster excalibur neden yerden yere vuruluyor sistem olarak fena degiller ayrica bakim faln ücretsiz yaptirabiliyorsun çok kronik sorunlarimi var pek laptop piyasasina hakim degilim

Soğutma farki da var
bir şey sorucam monster excalibur neden yerden yere vuruluyor sistem olarak fena degiller ayrica bakim faln ücretsiz yaptirabiliyorsun çok kronik sorunlarimi var pek laptop piyasasina hakim degilim o yüzden soruyorum

Son düzenleme:

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Görkem çetinkaya
38.5 k falandı galiba küsuratini hatırlamıyorum

bir şey sorucam monster excalibur neden yerden yere vuruluyor sistem olarak fena degiller ayrica bakim faln ücretsiz yaptirabiliyorsun çok kronik sorunlarimi var pek laptop piyasasina hakim degilim

bir şey sorucam monster excalibur neden yerden yere vuruluyor sistem olarak fena degiller ayrica bakim faln ücretsiz yaptirabiliyorsun çok kronik sorunlarimi var pek laptop piyasasina hakim degilim o yüzden soruyorum
Dostum çöp markalar sistem olarak da iyi değiller malzeme kalitesi vs zaten kötü kışın kullanimi çok iyi oluyor dogalgaz faturasını ciddi düşürüyor

Top Bottom