Neler Yeni

Öneri 250.000 tl ye araba alıcam sizce değermi

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mustafaenes
Toyota kesinlikle kötü değil ama bu arabaların çoğu artık kötü durumda olduğu için temizlerine ederinin çok üstünde para istiyorlar

Mesaj otomatik birleştirildi:

Renault mu? Cidden mi dost
Bu araba amcamda 2 yıldır ve amcam baya titiz bir adam satma sebebi ev aldi o yüzden biraz eki sıkıştı o yüzden bende 250.000 bin tl ye alırım dedim

Alsam zarar edermiyim yani o kadar parayi 2004 model bir arabaya vermek benide biraz ürperdiyor ama gittikcede araba piyasasi değişiyor ilerde hic alamiyicam bu paralara diye korkuyorum

Orhanaygun41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Orhan Aygün
İlgilendiği Kategoriler
2.EL PC ALIŞ-SATIŞ VE PC TOPLAMA konularına etiketleyebilirsiniz.
Steam
https://s.team/p/ckgf-kndf/VRFNVGJG
Discord
orhanaygun#3804
Ayrıca daha uygun fiyatlara Geely Emgrandları da önerebilirim. Çin arabasıdır ama türkiyede ustası da parçası da var ayrıca eski olmayan bir araç

B

Ben 150 bin verebileceğimi bile düşünmüyorum açıkçası. Bazı modeller artık Türkiyede kötü insanların elinden geçip temizini zor hale getirilmiş modeller oluyor. Örnek olarak bazı kasa corollalar,Tofaşlar,1.6 Vtec Hondalar 1.5 Hondalar,S2000'ler,Peugeot 106'lar bu liste böyle gider

Benim gözümde 2004 Corolla ile Mazda 323 Sedan aynı araba.

Şu ülkede sadece alınabilecek araçlar benim gözümde milletin almaya korktuğu araçlardır.
Hocam attığın tüm arabalar marka bazında güzel olabilir fakat piyasası olmayan arabalar.Bunlardan birini alırsa büyük ihtimalle son sahibi olur.Benim arkadaşa tavsiyem Reno,toyata,opel, honda belki bunlardan tipini beğendiği bir modelin model yılı 2000 ve üzeri olucak şekilde ve 200bin km altında bir araç almasını tavsiye ederim.Hasar kaydı da max 10k olsun fazlası satarken sıkıntı olur.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,972
İsim
Oğuz

Mazda 3 bakabilirsiniz 250 bin TL'ye kadar birsürü alternatif ilanı var ve çok güzel bir araba.

Aynı şekilde Suzuki swiftlere de bakabilirsiniz.

Biraz yüksek jeep tarsı bişey isterseniz Chery Tiggo'ları önerebilirim çok güzel ve rahattır.
Toyota bile daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Hocam attığın tüm arabalar marka bazında güzel olabilir fakat piyasası olmayan arabalar.Bunlardan birini alırsa büyük ihtimalle son sahibi olur.Benim arkadaşa tavsiyem Reno,toyata,opel, honda belki bunlardan tipini beğendiği bir modelin model yılı 2000 ve üzeri olucak şekilde ve 200bin km altında bir araç almasını tavsiye ederim.Hasar kaydı da max 10k olsun fazlası satarken sıkıntı olur.
Çok saçma bir düşünce bu arkadaş belli ki bunu al sat için değil binmek için alıyor. Mazda zaten piyasası olan bir araba ve malzeme kalitesi ile doluluk olarak fiyatına göre çok iyi bir araba. Son sahibi de olmaz sadece biraz daha geç satar

Bu fiyat bandına alman arabası önermeyi tercih etmiyorum ki opel corsaların bazı modelleri multijet kullanıyor(kötü olduğundab demiyorum)

Renault zaten imkanı yok o topa girmem Eskileri de teneke yenileri de teneke bir iki araç dışında.

Honda ve toyota önerebilirim fakat sadece sağlam kaldıklarını düşündüğüm 3 4 modelden fazla çıkmaz. Genelde pert ve kazalı arabaları öyle iyi şekilde restore edip sokuyorlar ki en iyi yere getirmeden farkedemiyorsun bile. Ucuz diyip alıyorsun sonu hüsran. Uzun süredir arabalarla uğraşıyorum çok insan tanıdım çok araba geçti elimin altından ve benim görüşlerim bu şekilde.

Özellikle mazda 3ü kesinlikle öneriyorum.

Satarken sıkıntı olacak mantığıyla değilde alsam sorunsuz binebilir miyim mantığıyla bakmak lazım

Toyota bile daha iyi
Arabadan anlamıyorum demenin en iyi yolu LSDAKLFSKFŞSALGJK

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
İyi günler yakın zamnda 250.000 TL araba almayi düşünüyorum alacagim araba toyata Corolla 2004 model sol paket 165.000 binde vurugu ve herhangi bir sorunu yok ihtiyactan dolayı bu paraya satıyorum diyor sizce bu parayla bu arabayı alsam zarar edermiyim siz olsanız alirmiydiniz
Biz geçen ay aynı arabayı 187bine sattık
Verilmez bu para

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Haklısın kardeşim (y) sen git bunları al.
Zaten güncel olarak Mazda'm var daha öncesinde de satında aldım kullandım da. 2004 Corollaya binmezsin bile bidaha. Gerçi ne anlatıyorum ki renault 9 sürmende iyi eğlenceler sana

Orhanaygun41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Orhan Aygün
İlgilendiği Kategoriler
2.EL PC ALIŞ-SATIŞ VE PC TOPLAMA konularına etiketleyebilirsiniz.
Steam
https://s.team/p/ckgf-kndf/VRFNVGJG
Discord
orhanaygun#3804
Çok saçma bir düşünce bu arkadaş belli ki bunu al sat için değil binmek için alıyor. Mazda zaten piyasası olan bir araba ve malzeme kalitesi ile doluluk olarak fiyatına göre çok iyi bir araba. Son sahibi de olmaz sadece biraz daha geç satar

Bu fiyat bandına alman arabası önermeyi tercih etmiyorum ki opel corsaların bazı modelleri multijet kullanıyor(kötü olduğundab demiyorum)

Renault zaten imkanı yok o topa girmem Eskileri de teneke yenileri de teneke bir iki araç dışında.

Honda ve toyota önerebilirim fakat sadece sağlam kaldıklarını düşündüğüm 3 4 modelden fazla çıkmaz. Genelde pert ve kazalı arabaları öyle iyi şekilde restore edip sokuyorlar ki en iyi yere getirmeden farkedemiyorsun bile. Ucuz diyip alıyorsun sonu hüsran. Uzun süredir arabalarla uğraşıyorum çok insan tanıdım çok araba geçti elimin altından ve benim görüşlerim bu şekilde.

Özellikle mazda 3ü kesinlikle öneriyorum.

Satarken sıkıntı olacak mantığıyla değilde alsam sorunsuz binebilir miyim mantığıyla bakmak lazım

Arabadan anlamıyorum demenin en iyi yolu LSDAKLFSKFŞSALGJK
Hocam ne kadar bi araba geçmişiniz var bilmiyorum ama araç kullanıcıya bağlı değişir biz volkswagen olsun renault olsun hyundai olsun en az 30-40 araba elimizden geçti kullandık ve bu araçları çoğu en az 8-9 bazende 10 seneyi buldu sıkıntısız bir şekilde kullandık.Renonun Mazdadan iyi olma olanağı yok fakat türkiye yaşadığımızdan dolayı arabanın parçası ve çoğu şeyi ucuz ve zahmetsiz.O mazdalardan birini aldıktan sonra bak bakalım bir arıza verdiğinde ucuza yaptırabiliryor musun.Sizin mazda sıkıntısız olabilir ama hepsi sıkıntısız olucak diye bir şeyi yok yani.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,972
İsim
Oğuz
Zaten güncel olarak Mazda'm var daha öncesinde de satında aldım kullandım da. 2004 Corollaya binmezsin bile bidaha. Gerçi ne anlatıyorum ki renault 9 sürmende iyi eğlenceler sana
Mazda 3 güzel. Suzuki Swift ne, çöp. Niye geriliyorsun bilader, sanki kendisi satıyor. Honda Civic var bende renault 9'a gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Mazda 3 güzel. Suzuki Swift ne, çöp. Niye geriliyorsun bilader, sanki kendisi satıyor. Honda Civic var bende renault 9'a gerek yok.
Mazda 3e çöp diyen adam civic kullanıyor ne kadar yazık kesin 1.6 vtecdir

Top Bottom