Neler Yeni

Öneri 250.000 tl ye araba alıcam sizce değermi

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Orkun
Polo lara bir bak bence 2012-2014 arası modeller vardı en son baktığımda 200-250K arasında

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Hocam ne kadar bi araba geçmişiniz var bilmiyorum ama araç kullanıcıya bağlı değişir biz volkswagen olsun renault olsun hyundai olsun en az 30-40 araba elimizden geçti kullandık ve bu araçları çoğu en az 8-9 bazende 10 seneyi buldu sıkıntısız bir şekilde kullandık.Renonun Mazdadan iyi olma olanağı yok fakat türkiye yaşadığımızdan dolayı arabanın parçası ve çoğu şeyi ucuz ve zahmetsiz.O mazdalardan birini aldıktan sonra bak bakalım bir arıza verdiğinde ucuza yaptırabiliryor musun.Sizin mazda sıkıntısız olabilir ama hepsi sıkıntısız olucak diye bir şeyi yok yani.
Gayette yapılıyor hocam benim de elimden 20 kusur araba geçmiştir. Kaza da yaptım başka arabalarda 10 k çıktıysa mazdada 2 3 kya kapattım yani bende ki şuan eski model fakat en az renaultlar kadar uygun parcalari
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mazda 3 güzel demişim, okuman yok mu la senin.
Görmemişim de suzuki swifte çöp demekte mantıksız piyasası yok diye mi çöp?

Bu araba amcamda 2 yıldır ve amcam baya titiz bir adam satma sebebi ev aldi o yüzden biraz eki sıkıştı o yüzden bende 250.000 bin TL ye alırım dedim

Alsam zarar edermiyim yani o kadar parayi 2004 model bir arabaya vermek benide biraz ürperdiyor ama gittikcede araba piyasasi değişiyor ilerde hic alamiyicam bu paralara diye korkuyorum
O paraya satamazsin alsan orası bir gerçek

Hocam ne kadar bi araba geçmişiniz var bilmiyorum ama araç kullanıcıya bağlı değişir biz volkswagen olsun renault olsun hyundai olsun en az 30-40 araba elimizden geçti kullandık ve bu araçları çoğu en az 8-9 bazende 10 seneyi buldu sıkıntısız bir şekilde kullandık.Renonun Mazdadan iyi olma olanağı yok fakat türkiye yaşadığımızdan dolayı arabanın parçası ve çoğu şeyi ucuz ve zahmetsiz.O mazdalardan birini aldıktan sonra bak bakalım bir arıza verdiğinde ucuza yaptırabiliryor musun.Sizin mazda sıkıntısız olabilir ama hepsi sıkıntısız olucak diye bir şeyi yok yani.
Mazdada sadece wankel motorlu araç alırsan pahalıya patlar sana diğer türlü tüm arızaları ucuza kapatırsın kapatamazsan bana yaz ben kapattiririm gerekirse o kadar da eminim

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mustafaenes
Hocam kavga etmeyin ben sadece toyata bu para eder mi? sizce diye sordum yani her arabanin bu guzelligi vardır ama önemli olan aldığım zaman ne zarar ettirecek nede surekli sanayiyle ugratiracak araba almak istiyordum toyata buldum guzel gibi geldi pek arabalardan anlamadigim icin sizlere sorayım dedim

İstemiyordum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Hocam kavga etmeyin ben sadece toyata bu para eder mi? sizce diye sordum yani her arabanin bu guzelligi vardır ama önemli olan aldığım zaman ne zarar ettirecek nede surekli sanayiyle ugratiracak araba almak istiyordum toyata buldum guzel gibi geldi pek arabalardan anlamadigim icin sizlere sorayım dedim

İstemiyordum
Bu arabayı 250ye alırsan her türlü ucuza satarsın çünkü piyasasi daha düşük her ne kadar temiz dahi olsa

Orhanaygun41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Orhan Aygün
İlgilendiği Kategoriler
2.EL PC ALIŞ-SATIŞ VE PC TOPLAMA konularına etiketleyebilirsiniz.
Steam
https://s.team/p/ckgf-kndf/VRFNVGJG
Discord
orhanaygun#3804

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan

İstemiyordum
Kavga etmiyoruz ya tartışıyoruz kendi aramızda

Orhanaygun41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Orhan Aygün
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Discord
orhanaygun#3804
Polo lara bir bak bence 2012-2014 arası modeller vardı en son baktığımda 200-250K arasında
Hocam bulunur fakat hepsi ağır hasar kayıtlı temizleri 300k ve üzeri.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan

Accent önermiyorum Peugeot 207 olabilir megane önermem

Orhanaygun41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Orhan Aygün
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Discord
orhanaygun#3804
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Megan 10 sene kullandık hocam bir kere sanayiye götürmedi.80 binden 180 bine kadar bindik.Çok seri bir arabaydı.
Hepsi temiz mi hocam sizin bindiginiz kadar bu arabalar piyasanın bilmemneresi oldu artık

Ne piyasası var ne de parçası, biraz da dar araba. Mazda 3 varken hiç alınmaz.
Piyasası yok ama parçası var ayrıca güzel de araba fakat mazda varken ben de almam

Strelok

80+ Silver
Ayrıca daha uygun fiyatlara Geely Emgrandları da önerebilirim. Çin arabasıdır ama türkiyede ustası da parçası da var ayrıca eski olmayan bir araç

B

Ben 150 bin verebileceğimi bile düşünmüyorum açıkçası. Bazı modeller artık Türkiyede kötü insanların elinden geçip temizini zor hale getirilmiş modeller oluyor. Örnek olarak bazı kasa corollalar,Tofaşlar,1.6 Vtec Hondalar 1.5 Hondalar,S2000'ler,Peugeot 106'lar bu liste böyle gider

Benim gözümde 2004 Corolla ile Mazda 323 Sedan aynı araba.

Şu ülkede sadece alınabilecek araçlar benim gözümde milletin almaya korktuğu araçlardır.
peugoeot 206 sence nasıl abi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,073
Üyeler
149,488
Son üye
Swers
Top Bottom