Neler Yeni

250 260 TL'ye oyuncu kulakligi

pargali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Veysel Gökçe
James Donkey 710 tavsiye ederim çok kaliteli bir ürün fiyatta 170 tl geriye kalan paranızda cebinizde kalır incehesapta 170 tl

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
James Donkey 710 alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer y11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

pargali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Veysel Gökçe
Arada artıyor yazın alicam da düşer mi yazın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşmez de ne önerirsin
Arttığı zaman fiyatı 250 tl oluyor dostum yine bütçeni aşmıyor sanırım ama olmassa bütçeniz el vermesse
Rampage Rm-K2 X-Quadro USB 7.1 kulaklığı tavsiye ederim iyi bir kulaklık daha önce bir internet cafede kullanmıştım (1 kez değil bi 10 20 kez gittim) gerçekten güzel ses veriyor ve güzel bir kulaklık kendim aslında dün rampage alıcaktım ama indirime girdiği için GamePower Luna aldım James Donkey 710'un da indirimde olduğunu görmedim görsem onu alıcaktım ama sağlık olsun dediğim gibi
Rampage Rm-K2 X-Quadro USB 7.1 ve James Donkey 710 öneriyorum hayırlı olsun şimdiden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer y11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arttığı zaman fiyatı 250 TL oluyor dostum yine bütçeni aşmıyor sanırım ama olmassa bütçeniz el vermesse
Rampage Rm-K2 X-Quadro USB 7.1 kulaklığı tavsiye ederim iyi bir kulaklık daha önce bir internet cafede kullanmıştım (1 kez değil bi 10 20 kez gittim) gerçekten güzel ses veriyor ve güzel bir kulaklık kendim aslında dün rampage alıcaktım ama indirime girdiği için GamePower Luna aldım James Donkey 710'un da indirimde olduğunu görmedim görsem onu alıcaktım ama sağlık olsun dediğim gibi
Rampage Rm-K2 X-Quadro USB 7.1 ve James Donkey 710 öneriyorum hayırlı olsun şimdiden.
Çok teşekkürler James Donkey 710 alicam en kötü 250 TL'ye alırım ama karne haftası zaten düşer ozaman alicam zaten mouse olarak g102 önerir misin

hkapllan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan Kaplan
Arttığı zaman fiyatı 250 TL oluyor dostum yine bütçeni aşmıyor sanırım ama olmassa bütçeniz el vermesse
Kulaklıktan memnun musun acaba ?

pargali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Veysel Gökçe
Kulaklıktan memnun musun acaba ?
Ürün henüz gelmedi geldiği zaman görüntüsüne bi göz atıcam hoşuma giderse alıcam yoksa iade edicem direk :d James Donkey 710 alıcam kesin memnun etmeyeceğini de düşünmüyorum yani yapılan yorumlar ve incelemeler sonucunda ulaştığım bilgilere göre.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok teşekkürler James Donkey 710 alicam en kötü 250 TL'ye alırım ama karne haftası zaten düşer ozaman alicam zaten mouse olarak g102 önerir misin
Ürün logitech marka birçok kişinin bildiği üzere en kaliteli adı duyulmuş markalardan kendim kullanmadım ama kullanan YouTuber'lar var güzel kaliteli ve konforlu olduğunu söylüyorlar ama şöyle bi fotodan baktın mı sanki eğer eliniz büyük ise pek size gelmeyecek gibi bu ürünün satan mağazalardan vs. vs. alan insanların yorumlarına bakmanızı öneriyorum bide YouTube'a falan bakın incelemeler için sadece mouse için söylemiyorum herhangi bir ürün alırken mutlaka yapın bunu diğer kullanıcıların yorumlarını dikkate alarak satın almakta fayda var karar sizin.

Top Bottom