Neler Yeni

Öneri 250-350tl Kaygan mousepad önerisi

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Samet Yeniköy
Kaygan değil. Zaten o yüzden de hızlı bitiyor. Klasse'lere bakmanı öneririm onların 1 tanesi hariç hepsi hız veya hybrit
Klasse kullanıyordum, 2 gün önce porge aldım ondan önce de QCK kullandım aralarında en kaygan ve speed olanı QCK'ydi. En azından klasseden daha speed o kesin.
Hocam ikinizde farklı şeyler söylüyorsunuz ne yapayım qck'mi klassemi alınır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.qp.com.tr/steelseries-qck-mouse-pad bizzat kullandım 1 ay sonunca kenarları kalktı ve aşınmalar oldu. 90x40 aldım amazondan çakma olduğu halde bundan uzun ömürlü ve dayanıklı çıktı.
https://www.amazon.com.tr/Classic-Pürüzsüz-Baskısız-Koruyucu-Ergonomik/dp/B0BPR551ZB/ref=sr_1_5?crid=IKU0CFDGE9NY&keywords=mouse+pad+90x40&qid=1703607606&sprefix=,aps,175&sr=8-5&th=1 bunu kullanıyorum kaygan ve dayanıklı.
Deneyimliyip klasse öneriyorsanız klasse alırım hocam

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mert Balamut
Hocam ikinizde farklı şeyler söylüyorsunuz ne yapayım qck'mi klassemi alınır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Deneyimliyip klasse öneriyorsanız klasse alırım hocam

haziran ayında aldım aktif fps oynuyorum cs go valorant gibi. düşük dpi ile çok geniş alanda kullanmak gerekiyor mauseyi kaydırma konusunda ben sorun yaşamadım qck kullanan biri olarak benim tecrübeme göre klasse çok daha iyi.

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Samet Yeniköy
haziran ayında aldım aktif fps oynuyorum cs go valorant gibi. düşük dpi ile çok geniş alanda kullanmak gerekiyor mauseyi kaydırma konusunda ben sorun yaşamadım qck kullanan biri olarak benim tecrübeme göre klasse çok daha iyi.
O zaman klasse alıyorum hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,698
Üyeler
141,031
Son üye
efe7_46
Top Bottom