Neler Yeni

Öneri 25k bütçe ile laptop önerisi

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Atemix38
Maalesef evet :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkinci el düşünmüyorum hocam sağ olun
O zaman bunu öneririm

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Yankı Özkan
O zaman bunu öneririm
Fiyat bilgisi bulunamadı diyor hocam bir de size sorayım bu mu daha mantıklı yoksa 2k daha ucuza attığım asus tuf mı?

Asusun ekranı daha iyi diye biliyorum ama sizin attığınızın da işlemcisi daha iyi ve 1tb ssd var

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Atemix38
Fiyat bilgisi bulunamadı diyor hocam bir de size sorayım bu mu daha mantıklı yoksa 2k daha ucuza attığım asus tuf mı?

Asusun ekranı daha iyi diye biliyorum ama sizin attığınızın da işlemcisi daha iyi ve 1tb ssd var
Hangi asus?

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Şan Özşaho
sana hiç bilmediğin bir bilgi vericem ama fazla şaşırma rami kendin takabiliyorsun biliyor muydun
Biliyorum dostum ama herkes o topa girmiyor, o nedenle yazdım zaten. Kimisi ben laptopun içini açmak istemiyorum diyor kimisi yeni laptop almışım neden içini açtırmakla uğraşayım birde servisine götürücem direkt içinde olsun diyor.

Acer'ın sitesinden. Baktım %45 ntscymiş hocam

tabii ki hocam yanına ram eklemesi yapacağım onu göz önünde bulundurursak attıklarınız 2.5k daha pahalı değer mi aradaki farka sizce
Amd işlemcisi olan oyunlarda daha fazla performans sağlayacaktır, günlük kullanımda da daha uzun pil süresi sağlayacktır çünkü bu amd işlemcisinin güç tüketimi daha az, ram ve ssd desteğide sağlayacağınız için asus tuf almak mantıklı gözüküyor.

Son düzenleme:

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Musa Topçu
Biliyorum dostum ama herkes o topa girmiyor, o nedenle yazdım zaten. Kimisi ben laptopun içini açmak istemiyorum diyor kimisi yeni laptop almışım neden içini açtırmakla uğraşayım birde servisine götürücem direkt içinde olsun diyor.

Amd işlemcisi olan oyunlarda daha fazla performans sağlayacaktır, günlük kullanımda da daha uzun pil süresi sağlayacktır çünkü bu amd işlemcisinin güç tüketimi daha az, ram ve ssd desteğide sağlayacağınız için asus tuf almak mantıklı gözüküyor.
sırf 8gb ram fazladan olacak diye fazladan 4k verilmez

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Musa Topçu
Eğer taktırmayacaksa 2.5k fazladan verilir tek bir 8gb ile 8x2'nin laptoplardaki farkını görsen anlarsın ne dediğimi. Eğer hiç takmaya yeltenmeyeceksin verilir
aradaki farkı tabii ki de biliyorum aradaki 4k farka 2x16 takılır kendisi yapmayacaksada bilgisayarcı 10dk da halleder

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Yankı Özkan
Hepinize teşekkürler yardımlarınız için asus tuf'ı sipariş ederim bugün muhtemelen

aradaki farkı tabii ki de biliyorum aradaki 4k farka 2x16 takılır kendisi yapmayacaksada bilgisayarcı 10dk da halleder

Bir de hocam bu rami alsam uyar mı ddr5 ve 4800mhz olmasına dikkat ettim çünkü laptopta da böyle bunlar dışında bakmam gereken özellik var mı

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Atemix38
Hepinize teşekkürler yardımlarınız için asus tuf'ı sipariş ederim bugün muhtemelen

Bir de hocam bu rami alsam uyar mı ddr5 ve 4800mhz olmasına dikkat ettim çünkü laptopta da böyle bunlar dışında bakmam gereken özellik var mı
Bunun işlemcisi daha iyi https://www.n11.com/urun/lenovo-ig3...41980714?magaza=teknoryabilisim&pid=583375117

Deepnise

80+

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Yankı Özkan
120hz %45 ntsc ama yine de mantıklı gelmedi değil

Hocam bu iyi güzel de 500tl daha fazla verip asus tuf almak daha mantıklı bence işlemcileri performans olarak neredeyse denk ikisi de 8/512 ama asusun ekranı daha iyi

Top Bottom